W rytmie serca, odcinek 59: Adam zginie w Afryce? Tragiczny zwrot w życiu Marii

2019-11-25 10:00 sz
W rytmie serca, odcinek 59: Śmierć w serialu! Niespodziewany zwrot akcji w życiu Marii i Adama
Autor: W rytmie serca Facebook W rytmie serca, odcinek 59: Śmierć w serialu! Niespodziewany zwrot akcji w życiu Marii i Adama

W 59 odcinku serialu "W rytmie serca" wiele wydarzy się w życiu Marii (Barbara Kurdej-Szatan) i Adama (Mateusz Damięcki). Biernacka niespodziewanie podejmie ważną decyzję, która zaważy na ich wspólnej przyszłości. Jednocześnie w 59 odcinku "W rytmie serca" ponownie pojawi się wątek śmierci! Czy lekarze uratują Adama? A może porwany Żmuda zginie w Afryce?

W rytmie serca 5, odcinek 59 - niedziela, 1.12.2019, o godz. 22.05 w Polsacie

W 59 odcinku "W rytmie serca" Maria zacznie szykować się na powrót Adama z Etiopii. Lekarz został uprowadzony, a porywacze zażądali ogromnej sumy za jego życie. Dramatyczne wydarzenia i strach o utracenie Żmudy bezpowrotnie sprawiły, że Biernacka zrozumiała, co tak naprawdę do niego czuje. W 59 odcinku "W rytmie serca" odbierze go z Ministerstwa Spraw Zagranicznych. 

Po powrocie do Kazimierza wdzięczny Adam wyzna, że chce jeszcze raz zawalczyć o jej serce! A co z Piotrem? Jak nietrudno się domyślić nie będzie zachwycony powrotem rywala. Maria podejmie ważną decyzję. Którego z nich wybierze? Niespodziewany zwrot akcji z pewnością ucieszy tych, którzy kibicowali jej i Adamowi.

W 59 odcinku "W rytmie serca" widzowie zobaczą też dramatyczną walkę o życie chłopaka, który zadzwoni podczas audycji doktora Zycha (Piotr Fronczewski). Nastolatek powie na antenie, że zamierza popełnić samobójstwo! Czy lekarz z pomocą policji odnajdzie chłopca? Widzowie zobaczą to już w niedzielę, 1.12.2019, o godz. 22.05 w Polsacie.

Najnowsze