W rytmie serca, odcinek 58: Adam zostanie uprowadzony w Etiopii! Maria wyzna mu miłość - ZWIASTUN

2019-11-24 17:23 sz
W rytmie serca, odcinek 58: Adam uprowadzony w Etiopii! Zginie, jeśli Maria nie zapłaci okupu - ZWIASTUN
Autor: W rytmie serca Facebook W rytmie serca, odcinek 58: Adam uprowadzony w Etiopii! Zginie, jeśli Maria nie zapłaci okupu - ZWIASTUN

Adam (Mateusz Damięcki) z serialu "W rytmie serca: w 58 odcinku zostanie uprowadzony i zajrzy śmierci w oczy! Wszystko wydarzy się podczas jego pobytu w Etiopii. Bohater "W rytmie serca" przekona się na własnej skórze, że trafił do piekła. Maria (Barbara Kurdej-Szatan) w 58 odcinku usłyszy w telewizji jego apel o pomoc. Czy zapłaci porywaczom za jego życie? Sprawdź, co wydarzy się w serialu "W rytmie serca".

W rytmie serca 5, odcinek 58 - niedziela, 24.11.2019, o godz. 22.05 w Polsacie

Adam Żmuda w poprzednich odcinkach serialu "W rytmie serca" wyjechał do Etiopii. W 58 odcinku Maria będzie przerażona, gdy usłyszy najnowsze wieści. Co się stanie z lekarzem?

Adam zostanie uprowadzony, a bandyci nagrają wideo z jego błagalną prośbą o pomoc. Będzie przetrzymywany w ciemnym, brudnym pomieszczeniu. To nagranie trafi do mediów, skąd pójdzie dalej w świat. W 58 odcinku "W rytmie serca" Maria i Agnieszka (Magdalena Kumorek) będą musiały zapłacić ogromny okup za wolność Żmudy. 

- O Boże, Adam... Nie wiadomo, co się w ogóle z nim dzieje, czy jeszcze żyje... - zapłacze blondynka.

Biernacka od razu pojedzie do Warszawy, aby dotrzeć do Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Na miejscu spotka towarzysza Adama, któremu udało się uciec porywaczom. Dostanie od niego pamiętnik lekarza... Później, poproszona przez dziennikarzy o komentarz, powie wprost, że nadal zależy jej na Adamie! A co na to Piotr (Filip Bobek)?

- Oni go zabiją... - siostra Żmudy w 58 odcinku "W rytmie serca" będzie na skraju załamania.
- Porywacze chcą okupu - spróbuje uspokoić ją bliski.
- Ale kto za to zapłaci i z czego?!

Czy kobiety uratują Adama? Czy zapłacą okup? A może odnajdą inny sposób na wyrwanie go z łap bandytów? Przekonamy się już bardzo niedługo. Zobacz zwiastun poniżej.