W rytmie serca, odcinek 56: Lilka ujawni romans Agnieszki z księdzem! Ojciec Stanisław wyzna prawdę podczas mszy - ZWIASTUN

2019-11-10 12:30 sz
W rytmie serca, odc. 56. Lilianna Szarek (Elżbieta Jarosik), Michał Zych (Piotr Fronczewski)
Autor: W rytmie serca Facebook W rytmie serca, odc. 56. Lilianna Szarek (Elżbieta Jarosik), Michał Zych (Piotr Fronczewski)

W 56 odcinku serialu "W rytmie serca" Lilka (Elżbieta Jarosik) ujawni romans Agnieszki (Magdalena Kumorek) i wywoła skandal na całą okolicę. Ewa (Elżbieta Romanowska) będzie oburzona pomówieniami seniorki. Tymczasem ojciec Stanisław (Mariusz Bonaszewski) z serialu "W rytmie serca" podczas mszy powie wiernym całą prawdę o nim i Agnieszce! Sprawdź, co wydarzy się w 56 odcinku "W rytmie serca".

"W rytmie serca" 5 sezon odcinek 56 - niedziela, 10.11.2019, o godz. 22.05 w Polsacie

W 56 odcinku serialu "W rytmie serca" sekret Agnieszki i Stanisława wyjdzie na jaw. Lilianna zacznie rozsiewać wredne plotki, jakoby mieli romans! Będzie przekonana, że duchowny uwiódł lekarkę. Pobiegnie do doktora Zycha (Piotr Fronczewski), żeby pokazać mu znalezione "dowody" na niechlubny układ. W serialu "W rytmie serca" wieść szybko rozniesie się po okolicy, szczególnie wśród wiernych.

Ewa w 56 odcinku będzie oburzona zachowaniem Lilki, która do wymysłów o romansie doda też, że prawdopodobnie to Stanisław jest ojcem dziecka Agnieszki! 

- Nie dość, że mam romans, to jeszcze zostanę ojcem - wyżali się ksiądz Piotrowi. Podejmie ważną decyzję, aby uciąć wszelkie plotki na swój temat. Wywoła to kolejny skandal, jednak uchroni reputację Agnieszki. 

- Mam córkę... i niedługo zostanę podwójnym dziadkiem - powie w pełnym kościele podczas mszy! Co z tego wyniknie? Widzowie przekonają się już wkrótce w 56 odcinku serialu "W rytmie serca". Zobacz zwiastun poniżej. 

Najnowsze