W rytmie serca, odcinek 54: Barbara Kurdej-Szatan w odważnych scenach seksu! Jeszcze nigdy tyle nie pokazała - ZWIASTUN

2019-10-27 16:15 Ag
W rytmie serca 5 sezon, odcinek 54. Maria (Barbara Kurdej-Szatan), Piotr (Filip Bobek), Ewa (Elżbieta Romanowska)
Autor: Polsat W rytmie serca 5 sezon, odcinek 54. Maria (Barbara Kurdej-Szatan), Piotr (Filip Bobek), Ewa (Elżbieta Romanowska)

Barbara Kurdej-Szatan w serialu "W rytmie serca" jako Maria zaszaleje w łóżku z nowym kochankiem! W 54 odcinku "W rytmie serca" Marysia i Piotr (Filip Bobek) zostaną przyłapani na seksie przez Ewę (Elżbieta Romanowska). Dla przyjaciółki Biernackiej to będzie szok, że kobieta nie jest już z Adamem (Mateusz Damięcki), że zabawia się z Piotrem. Maria będzie musiała wreszcie wyjaśnić Ewie co się z nią działo przez ostatnie pół roku. Zobaczcie zwiastun 54 odcinka "W rytmie serca".

"W rytmie serca" 5 sezon odcinek 54 - niedziela, 27.10.2019, o godz. 22.05 w Polsacie

Gorące sceny w "W rytmie serca" z udziałem Barbary Kurdej-Szatan o Filipa Bobka. Ich bohaterowie - Maria i Piotr - dadzą się ponieść namiętności w 54 odcinku "W rytmie serca". Będą uprawiali seks na kanapie akurat w chwili kiedy do mieszkania Marysi wejdzie Ewa. Przyjaciółka Biernackiej aż krzyknie na widok kochanków w miłosnym uniesieniu.

Marii nie pozostanie nic innego jak tylko wyjaśnić, że od pół roku nie jest z Adamem, że rozstali się zaraz po tym jak wyjechali z Kazimierza, bo uciekali przed mafią i zostali objęci programem ochrony świadków. W 54 odcinku "W rytmie serca" Marysia będzie chciała zacząć wszystko od nowa, już u boku Piotra, by nie musieć się dłużej ukrywać z tą miłością.

Nie przegap: Bartek z M jak miłość przechodzi do W rytmie serca. Arkadiusz Smoleński zagra nowego policjanta Sebastiana

Widzowie "W rytmie serca" zobaczą kipiące erotyzmem sceny z udziałem Barbary Kurdej-Szatan, która po raz pierwszy w serialu pokaże się w tak śmiałych pozach, do tego w kuszącej, koronkowej bieliźnie.

W naszej galerii zobaczycie serialową Marię z "W rytmie serca" z łóżku z Piotrem jeszcze przed premierą 54 odcinka w telewizji Polsat!

Najnowsze