W rytmie serca 6 sezon odcinek 66 - opis, streszczenie: Śmierć Agnieszki! Adam dowiaduje się, że jego siostra nie żyje

2020-02-29 8:43 oprac. Ag
W rytmie serca 6 sezon odc. 66. Grześ (Borys Wiciński), Adam (Mateusz Damięcki), Maria (Barbara Kurdej-Szatan)
Autor: Polsat W rytmie serca 6 sezon odc. 66. Grześ (Borys Wiciński), Adam (Mateusz Damięcki), Maria (Barbara Kurdej-Szatan)

"W rytmie serca" 6 sezon odcinek 66 (odc. 1) w niedzielę, 1.03.2020, o godz. 22.05 w Polsacie. " W rytmie serca" 6 odc. 66 streszczenie: W Kazimierzu odbywa się pogrzeb Agnieszki. Kobieta została potrącona przez samochód i zmarła w szpitalu. Jej ukochany, Robert, musi poradzić sobie z samodzielnym wychowaniem córki. Pomagają mu w tym m.in. Anna i Stanisław. Adam i Maria, gdy dowiadują się o tragicznej śmierci siostry mężczyzny, decydują się skrócić swój miesiąc miodowy i wrócić do Kazimierza.

Ich miłość kwitnie, chociaż Maria zmaga się także z problemami z przeszłości. Policjanci, Szarek i Seba, wciąż szukają kierowcy, który zabił Agnieszkę, a następnie uciekł z miejsca wypadku. Do śledztwa włącza się także ekscentryczny Dorian. Tymczasem Alicja Szumil (Magdalena Lamparska) wychodzi z więzienia, wspierana przez policyjne rodzeństwo - Weronikę i Piotra. Prokurator Siedlecki znowu staje przed sądem - tym razem jako oskarżony.

Najnowsze