W rytmie serca 5 sezon, odcinek 60: Maria rzuci Piotra dla Adama. Dojdzie do tragedii?

2019-12-15 15:30 sz
W rytmie serca 5 sezon, odcinek 60: Maria rzuci Piotra dla Adama. Dojdzie do tragedii?
Autor: Polsat W rytmie serca 5 sezon, odcinek 60: Maria rzuci Piotra dla Adama. Dojdzie do tragedii?

W 60 odcinku "W rytmie serca" Piotr (Filip Bobek) zostanie sam! Maria (Barbara Kurdej-Szatan) porzuci go dla Adama (Mateusz Damięcki), który obiecał, ze zrobi wszystko, żeby ją odzyskać. Bohater "W rytmie serca" dotrzymał słowa. Co teraz stanie się z Piotrem? Nie poradzi sobie z rozstaniem z Marią! Sprawdź, co wydarzy się w serialu "W rytmie serca",

W rytmie serca 5, odcinek 60 - niedziela, 8.12.2019, o godz. 22.05 w Polsacie

 W 60 odcinku serialu "W rytmie serca" Maria złamie Piotrowi serce! Policjant spodziewał się, że ten dzień może nadejść. Uczucie zazdrości o Adama w końcu nie wzięło się znikąd. Mężczyzna podejrzewał, że Biernacka wciąż może czuć do dawnego kochanka coś więcej.

Ostatnie wydarzenia w serialu "W rytmie serca" wyłącznie utwierdziły go w tym przekonaniu. Po porwaniu Adama w Etipoii stało się jasne, że stara miłość odrodziła się ze zdwojoną siłą. Żmuda zmienił się nie do poznania i obiecał sobie, że za wszelką cenę odzyska ukochaną.

Maria w 60 odcinku podejmie ostateczną decyzję. Wahała się co do tego, czy robi dobrze, jednak zapewnienia Adama wygrały. Zrozumie, że poza Żmudą nikogo tak bardzo nie kochała. Powie Piotrowi prosto w twarz, że oszukiwała zarówno siebie, jak i jego!

Policjant w 60 odcinku "W rytmie serca" będzie kompletnie załamany. Zacznie pić i nie przestanie, dopóki ból po zerwaniu nie minie. Przez alkohol opuści pracę. Weronika (Maria Dębska) znajdzie go nieprzytomnego z zapijaczenia w wannie. Będzie wyglądał jak trup! Całe szczęścia uda jej się go ocucić. Czy przez Marie Piotr wpadnie w alkoholizm? Nie jest to niemożliwe - w końcu on naprawdę ją pokochał!

Najnowsze