W rytmie serca 2 sezon. Edward Wilczyński żyje! Artur Żmijewski dołączył do obsady

2018-02-12 13:45 ZetEs

W 2 sezonie serialu "W rytmie serca" w obsadzie zajdą spore zmiany, które spowodują poruszenie w życiu serialowych bohaterów. W szczególności doktor Żmuda (Mateusz Damięcki) zdziwi się nie na żarty. Artur Żmijewski w 2 sezonie serialu "W rytmie serca" zagra Edwarda Wilczyńskiego - ponoć zmarłego ojca Adama!

Artur Żmijewski w 2 sezonie serialu "W rytmie serca"

Adam w 2 sezonie serialu "W rytmie serca" dozna głębokiego szoku, kiedy okaże się, że grób jego zmarłego ojca został rozkopany. Dodatkowo wyjdzie na jaw, że ciało Edwarda Wilczyńskiego znikło z grobu... Jak donosi portal telemagazyn.pl grana przez Artura Żmijewskiego postać będzie wyjątkowo mroczna. Mężczyzna romansował niegdyś z Olgą, którą w serialu "W rytmie serca" gra Małgorzata Foremniak. Widzowie serialu "Na dobre i na złe" z pewnością docenią ten dobór aktorów do wątków postaci...

To nie wszystko, z czym będzie musiał zmierzyć się doktor Żmuda w 2 sezonie serialu "W rytmie serca". Jego związek z Weroniką (Maria Dębska) nie będzie w praktyce nie będzie taki kolorowy, jak oboje oczekiwali. Partnerka Adama zacznie robić sceny zazdrości o Marysię (Barbara Kurdej-Szatan). Czy słusznie?
- Moja bohaterka nie będzie czuła się pewnie w związku z doktorem Żmudą i zrobi się zazdrosna o Marysię. Dodatkowo Weronika pozna bliżej syna Adama i okaże się, że ich relacja nie będzie łatwa - zdradziła Maria Dębska.

Zobacz: W rytmie serca 2 sezon. Julia Wieniawa dołączyła do obsady. Kogo zagra?
Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas naFacebooku!

Najnowsze