Śmierć Agnieszki w W rytmie serca. Ukochana Roberta zginie w wypadku! - ZWIASTUN

2020-03-02 7:02 sz
Śmierć Agnieszki w W rytmie serca. Ukochana Roberta zginie w wypadku! - ZWIASTUN
Autor: Polsat Śmierć Agnieszki w W rytmie serca. Ukochana Roberta zginie w wypadku! - ZWIASTUN

Agnieszka (Magdalena Kumorek) umrze w 6 sezonie serialu "W rytmie serca"! W 66 odcinku serialu Żmuda-Meyers zginie tragicznie pod kołami samochodu. Nie będzie miała żadnych szans na przeżycie.W serialu "W rytmie serca" Adam (Mateusz Damięcki) oraz pozostali bliscy pogrążą się w żałobie. To już koniec wątku Agnieszki. Sprawdź, co wydarzy się w 66 odcinku 6 sezonu "W rytmie serca".

"W rytmie serca" 6 sezon, odcinek 66 - niedziela, 1.03.2020, o godz. 22.10 w Polsacie

W 66 odcinku "W rytmie serca" widzowie na zawsze pożegnają się z Agnieszką. Magdalena Kumorek odchodzi z serialu, a wraz z tym nadchodzi koniec wątku jej bohaterki. Co się wydarzy?

Agnieszka Żmuda-Meyers zginie tragicznie pod kołami rozpędzonego samochodu!
- Auto wyjechało bardzo szybko na zakręcie - usłyszy załamany Adam. Żmuda na wieść o śmierci siostry natychmiast powróci z podróży, w którą wcześniej w serialu "W rytmie serca" wybrał się razem z Marysią (Barbara Kurdej-Szatan) i Grzesiem (Borys Wiciński). Po dotarciu do Kazimierza Dolnego nie będą mogli się pozbierać po śmierci Agnieszki. Zaczną się przygotowania do pogrzebu. 

Podczas mszy nie tylko Adam zaleje się łzami. Również Stanisław w 66 odcinku serialu "W rytmie serca", który przeprowadzi mszę pogrzebową, nie będzie w stanie powstrzymać wylewającego się smutku. Pożegna Agnieszkę przejmującą mową. Niestety nad grobem tragicznie zabitej dojdzie do kłótni pomiędzy Stanisławem i Anną (Dorota Landowska). 

Najnowsze