Koronawirus zmienił plany Vegi. Jego ostatni film trafi do internetu

2020-04-06 15:19 dav
Katarzyna Zawadzka na premierze Bad Boy
Autor: Marek Kudelski/Super Express Katarzyna Zawadzka na premierze Bad Boy

Ostatni film Patryka Vegi (43 l.) "Bad Boy" z Antkiem Królikowskim (31 l.) w roli głównej kilka tygodni temu miał swoją premierę kinową. Z powodu pandemii koronawirusa zdecydowano, że produkcja trafi do internetu wcześniej niż planowano. Od 8 kwietnia będziemy mogli zobaczyć go w domu.

W swoim ostatnim filmie Patryk Vega odkrywa najgłośniejsze patologie w polskich klubach piłkarskich - powiązania z mafią i gangsterami, ustawianie meczów, groźby, zastraszania i agresja na stadionach. Główne role w produkcji zagrali: Antoni Królikowski, Maciej Stuhr, Andrzej Grabowski, Piotr Stramowski, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Zawadzka i Zbigniew Zamachowski, wspierani m.in. przez kadrowiczów piłkarskiej reprezentacji Polski – Kamila Grosickiego i Sławomira Peszko. 

Obraz trafił do kin 21 lutego. Niespełna miesiąc później kina zostały zamknięte, więc spora część widzów nie miała okazji zobaczyć "Bad Boy", dlatego zdecydowano, że teraz będzie on dostępny w internecie. Od 8 kwietnia będziemy mogli obejrzeć go w usłudze Premium VOD na platformach: Player+, Canal+, VoD.pl, Ipla, Cyfrowy Polsat, Orange, Play, UPC, Multimedia Polska, Vectra, Toya, Netia, Inea, Chili.

Antek Królikowski nago! Rozebrał się w nowym filmie Patryka Vegi

Super Raport 6 IV (Haidar, Czarnecki)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.