Koniec W rytmie serca. Ślub Marii i Adama w cieniu strasznej choroby - ZDJĘCIA

2020-01-09 13:30 Ag
Koniec W rytmie serca. Ślub Marii i Adama w cieniu strasznej choroby
Autor: materiały prasowe Koniec W rytmie serca. Ślub Marii i Adama w cieniu strasznej choroby

"W rytmie serca" skończy się ślubem Marii (Barbara Kurdej-Szatan) i Adama (Mateusz Damięcki)! Ostatni 65 odcinek "W rytmie serca" będzie wyjątkowo szczęśliwy dla pary głównych bohaterów, którzy pokonają wiele przeciwności losu i wreszcie wezmą ślub. Jednak ani Maria, ani Adam nie będą mieli pojęcia jak wielkim zagrożeniem jest choroba, która spadła na ich rodzinę. Czy matka Adama, Anna (Dorota Landowska), po ślubie powie im, że jest chora na stwardnienie rozsiane?

"W rytmie serca" 5 sezon odcinek 65 (odc. 13) - niedziela, 19.01.2020, o godz. 22.10 w Polsacie

Przed finałem 5 sezonu "W rytmie serca" prawdę o chorobie Anny Żmudy pozna tylko jej kochanek sprzed lat. Zakonnik ojciec Stanisław (Mariusz Bonaszewski) zacznie się domyślać, że Anna ma problemy ze zdrowiem kiedy znajdzie się w fatalnym staniem.

Okaże się, że profesor Żmuda od kilku lat cierpi na poważne schorzenie układu immunologicznego - stwardnienie rozsiane - i właśnie teraz przechodzi rzut choroby. Anna postanowi wrócić do Kanady zaraz po ślubie Adama, ale wcześniej napisze do najbliższych pożegnalne listy.

W ostatnim 65 odcinku "W rytmie serca" ojciec Stanisław spróbuje przekonać Annę, by powiedziała rodzinie o swojej chorobie, ona jednak odmówi.

Tymczasem Maria, która dowiedziała się, że jest córką Bogusława Horoszewicza (Paweł Królikowski) i ma brata Karola (Antoni Królikowski) postanowi poznać biologicznego ojca. Pojedzie do prowadzonego przez niego zakładu luster i obrazów. W ostatniej chwili jednak zmieni zdanie.

W finale 65 odcinka "W rytmie serca" Maria i Adam przyjadą do kościoła w Kazimierzu Dolnym, by wciąć upragniony ślub. Marysię do ołtarza poprowadzi doktor Michał Zych (Piotr Fronczewski). Sakramentu małżeństwa udzieli im ojciec Stanisław.

Tuż po ślubie syna profesor Żmuda postanawi wyjechać z Kazimierza Dolnego i wrócić do Toronto. Ojcu Stanisławowi nie uda się powstrzymać jej przed wyjazdem. Po raz kolejny zakonnik straci swoją ukochaną kobietę, matkę jego córki Agnieszki (Magdalena Kumorek).

Na weselu Marii i Adama w 65 odcinku "W rytmie serca" pojawią się nieoczekiwani goście - Bogusław i Karol Horoszewiczowie!

Najnowsze