Pułapka odcinek 6 ostatni online za darmo na player.pl już dostępny w internecie

2018-10-14 19:23 oprac. Ag
Pułapka odc. 6. Ewa (Marianna Kowalewska)
Autor: TVN Pułapka odc. 6. Ewa (Marianna Kowalewska)

"Pułapka" odcinek 6 ostatni na player.pl online za darmo nie jest dostępny. "Pułapka" odcinek 6 premiera w niedzielę, 14.10.2018, o godz. 21.30 w TVN. Przed emisją w telewizji 6 odcinek serialu "Pułapka" jest umieszczony w serwisie player.pl, ale płatnie. "Pułapka" odcinek 6 online za darmo dopiero po premierze w TVN - oto link:

Zobacz: "Pułapka" odcinek 6 ostatni na vod.tvp.pl online za darmo >>>

"Pułapka" odcinek 6 ostatni - streszczenie, co się wydarzy?

Ewa (Marianna Kowalewska) i Olga (Agata Kulesza) wreszcie odkrywają tajemnicę sprzed 11 lat! Teraz muszą odnaleźć mordercę, który cały czas przebywa na wolności. Podopieczna domu dziecka powoli przypomina sobie, jak wyglądało jej dzieciństwo. Zdarzenia z przeszłości zaczynają układać się w całość. Dziewczyna już wie, kto zabił jej rodziców. W ślad za nastolatką rusza Olga, która domyśla się, gdzie jest Ewa. Rozmowę z poszukiwanym przestępcą przerywa atak nieznanej osoby. Kobiety uciekają.

Tymczasem Czarny (Leszek Lichota) zostaje oskarżony o zabójstwo Adam (Marcin Czarnik), którego nie popełnił. Czy uda się złapać prawdziwego mordercę, nim dojdzie do kolejnej tragedii?

Najnowsze