Pułapka, odcinek 5: To Koman zlecił zabójstwo rodziców Ewy?

2018-10-07 19:09 Ag
Pułapka odc. 5. Ewa (Marianna Kowalewska), Olga (Agata Kulesza), Paweł Koman (Krzysztof Pieczyński)
Autor: TVN Pułapka odc. 5. Ewa (Marianna Kowalewska), Olga (Agata Kulesza), Paweł Koman (Krzysztof Pieczyński)

Największa tajemnica serialu "Pułapka" wyjedzie na jaw! W 5 odcinku "Pułapki" Ewa (Marianna Kowalewska) dowie się kim naprawdę jest. Komisarz Czarny (Leszek Lichota) wyjawi jej, że nazywa się Lena Barańska i jest córką Barańskiego (Cezary Łukaszewicz), jego przyjaciela z policji, który zginął 11 lat w wypadku na Mazurach. Ale śmierć Barańskiego i jego żony (Anna Smołowik) nie była przypadkowa. Zginęli, bo policjant wiedział za dużo. Najpewniej jego zabójstwo zlecił Paweł Koman (Krzysztof Pieczyński), teść Czarnego, wiceszef Komendy Głównej Policji, który ma ma szansę zostać nowym wiceminister spraw wewnętrznych.

"Pułapka" odcinek 5 - niedziela, 7.10.2018, o godz. 21.30 w TVN

Konfrontacja w serialu "Pułapka" między Ewą, Olga  (Agata Kulesza) i Czarnym odsłania kolejne fakty w sprawie tożsamości Ewy i śmierci jej rodziców. Pisarka Sawicka dowie się o niebezpiecznym układzie, który wiele lat temu kontrolował wydarzenia w stolicy. Między innymi tuszował sprawę zabójstwa Joanny Koniecznej, która walczyła o prawa lokatorów i dokonała samospalenia.

W 5 odcinku "Pułapki" Czarny przypomni Ewie jak zginęli jej rodzice. Bo mimo, że 4-letnia Ewa, a właściwie Lena była świadkiem wypadku, to wyparła tragedię ze swojej pamięci. - 11 lat temu twoi rodzice zabrali cię tu na żagle. Był wypadek, wybuchła butla z gazem. Potem w jeziorze znaleziono trzy ciała. Twoich rodziców i dziewczynki. Wtedy nikt się nie bawił w testy DNA. Wszyscy myśleliśmy, że to ty. A to była twoja koleżanka Nadia... To zdjęcie zrobiłem na tarasie twojego domu. To są twoi rodzice, a to jesteś ty Lena...

W śmierć Barańskich był zamieszany Wróbel, cyngiel, którego rysuje Ewa i był na łódce wtedy gdy zginęli jej rodzice. Ale nie tylko on. W chwili wypadku na jeziorze był też tajemniczy Piotr (Dobromir Dymecki), z którym umawiała się policjantka Justyna (Joanna Kulig).

<iframe src="//get.x-link.pl/ff3f28e2-a290-54a3-9c13-39a9ac7800f0,46c4ff62-cbb1-bcd5-7e18-905fd8d89d1b,embed.html" width="854" height="480" frameborder="0" webkitallowfullscreen="" mozallowfullscreen="" allowfullscreen="" allow="autoplay; fullscreen" scrolling="no"></iframe>

Dla Olgi stanie się jasne, że śmierć Barańskiego musi mieć związek z zabójstwem Joanny Koniecznej. Pisarka zacznie się zastanawiać dlaczego ktoś wydał wyrok na Barańskiego, ale nie na Czarnego, który też pracował nad tą sprawą. W 5 odcinku "Pułapki" Czarny zapewni Ewie schronienie, bo na dziewczynę będzie polować nie tylko Wróbel, ale także Piotr. Córka Barańskiego zatrzyma się w domu Komana. Przypadek sprawi, że Ewa przypomni sobie rozmowę ojca z Komanem sprzed lat.

W przydrożnym barze "Kiełbaska" na Mazurach mała Lena słyszała jak jej ojciec rozmawia z Komanem. - Chcesz mnie uciszyć, tak? - pytał Barański.
- Każdy ma swoją cenę, wystarczy ustalić jaką...

Pułapka odc. 5. Olga (Agata Kulesza), Czarny (Leszek Lichota), Paweł Koman (Krzysztof Pieczyński)
Autor: TVN Pułapka odc. 5. Olga (Agata Kulesza), Czarny (Leszek Lichota), Paweł Koman (Krzysztof Pieczyński)
Pułapka odc. 5. Ewa (Marianna Kowalewska), Olga (Agata Kulesza)
Autor: TVN Pułapka odc. 5. Ewa (Marianna Kowalewska), Olga (Agata Kulesza)
Pułapka odc. 5. Piotr (Dobromir Dymecki)
Autor: TVN Pułapka odc. 5. Piotr (Dobromir Dymecki)
Pułapka odc. 5. Ewa (Marianna Kowalewska), Czarny (Leszek Lichota)
Autor: TVN Pułapka odc. 5. Ewa (Marianna Kowalewska), Czarny (Leszek Lichota)

W finałowej scenie 5 odcinka "Pułapki" w domku nad jeziorem Ewa stanie oko w oko z Wróblem, który będzie chciał ją zabić...

Pułapka odc. 5. Mała Ewa/Lena (Zofia Szewczyńska), Barański (Cezary Łukaszewicz), Barańska (Anna Smołowik)
Autor: TVN Pułapka odc. 5. Mała Ewa/Lena (Zofia Szewczyńska), Barański (Cezary Łukaszewicz), Barańska (Anna Smołowik)
Najnowsze