Pułapka odcinek 3 online za darmo na player.pl już dostępny w internecie

2018-09-23 11:16 oprac. Ag
Pułapka odc. 3. komisarz Czarny (Leszek Lichota), Adam (Marcin Czernik)
Autor: TVN Pułapka odc. 3. komisarz Czarny (Leszek Lichota), Adam (Marcin Czernik)

"Pułapka" odcinek 3 na player.pl online za darmo nie jest dostępny. "Pułapka" odicnek 3 premiera w niedzielę, 23.09.2018, o godz. 21.30 w TVN. Przed emisją w telewizji 3 odcinek serialu "Pułapka" jest umieszczony w serwisie player.pl, ale płatnie. "Pułapka" odcinek 3 online za darmo dopiero po premierze w TVN - oto link:

Zobacz: "Pułapka" odcinek 3 na vod.tvp.pl online za darmo >>>

"Pułapka" odcinek 3 - streszczenie, co się wydarzy?

Ewie (Marianna Kowalewska) i Oldze (Agata Kulesza) udaje się uciec z pułapki, którą zastawił Czarny (Leszek Lichota). Odtąd są na siebie skazane, a mimo to nastolatka wciąż nie potrafi zaufać Sawickiej. Boi się, że dla pisarki ważniejszy jest dobry drink i fabuła nowej książki, niż pomoc niesłusznie oskarżonej o morderstwo dziewczynie.

Dzięki pomocy przyjaciółki, policjantki Justyny (Joanna Kulig), Oldze udaje się ukryć Maj przed komisarzem Czarnym. Funkcjonariusz jest gotowy na wszystko, by ją znaleźć. Przekracza nawet swoje uprawienia. Wydaje się jednak, że nastolatka choć przez chwilę pozostaje bezpieczna. Kamil stawia czoła problemom rodzinnym. Jednocześnie cały czas usiłuje pomóc koleżance, samemu narażając się na niebezpieczeństwo. Sawicka, poszukując wskazówek, postanawia spotkać się z tajemniczym, groźnym przeciwnikiem.

Najnowsze