Pułapka, odcinek 3: Dyrektorka domu dziecka zabiła Zuzę! Kto zamordował Dagmarę?

2018-09-23 14:02 Ag
Pułapka odc. 2. Olga (Agata Kulesza), dyrektorka domu dziecka (Maria Maj)
Autor: TVN Pułapka odc. 2. Olga (Agata Kulesza), dyrektorka domu dziecka (Maria Maj)

Czy sprawa tajemniczych zabójstw w serialu "Pułapka", których ofiarami padły dwie dziewczyny z domu dziecka - Dagmara (Malwina Dubowska) i Ewa (Aleksandra Włodarczyk) - wreszcie się wyjaśni? W 3 odcinku "Pułapki" to dyrektorka bidula, Krystyna (Maria Maja), przyzna się, że zabiła Ewę, ale nie Dagmarę. Kluczem do rozwiązania zagadki tej śmierci będzie telefon Dagmary. Nagranie ujawni, że dyrektora uczestniczyła w procederze nielegalnej adopcji. Nakłoniła również woźnego (Piotr Trojan), aby ten przyznał się do śmierci obu dziewczyn. Ale dlaczego Dagmara zginęła? Czy zabójca nie pomylił jej z Ewą (Marianna Kowalewska), skoro była w jej bluzie?

"Pułapka" odcinek 3 - niedziela, 23.09.2018, o godz. 21.30 w TVN

W 3 odcinku "Pułapki" Ewa i Olga (Agata Kulesza) dalej będą uciekać przed komisarzem Czarnym (Leszek Lichota). Policjant, który od jakiegoś czasu kręcił się w okolicach domu dziecka i śledził Ewę za wszelką cenę spróbuje odnaleźć dziewczynę, często przekraczając przy tym swoje uprawnienia. To właśnie on był tym podejrzanym facetem, któremu Kamil (Mateusz Więcławek), przyjaciel Ewy, zbił lusterko w samochodzie.

Dlaczego Czarny tak interesuje się Ewą? Czy znał jej rodziców? W 3 odcinku "Pułapki" wydaje się, że właśnie tak było. Choć nie wiadomo kim byli rodzice Ewy, to Czarny mógł być zamieszany w ich śmierć. -Nawet nie wiesz, co jej grozi - powie policjant do Olgi. Z kolei Major (Jacek Lenartowicz) w rozmowie z Olgą ujawni, że Czarny dobrze się ożenił. Jego teść trzęsie całą psiarnią, to Paweł Koman (Krzysztof Pieczyński), wiceszef komendy głównej policji.

Mimo, że przeszłość Ewy z "Pułapki" kryje jeszcze wiele tajemnic, to w 3 odcinku Justyna (Joanna Kulig), policjantka i przyjaciółka Olgi, odkryje kim jest mężczyzna z portretów nastolatki.

W finale 3 odcinka "Pułapki" dyrektorka domu dziecka przyzna się do zabójstwa Zuzy, ale nie Dagmary. Bez odpowiedzi pozostanie pytanie czy to nie Ewa była celem zabójcy. -Był u mnie wczoraj wieczorem, a dzisiaj przyjdzie do ciebie - mówi Ewa do Dagmary na kilka godzin przed jej śmiercią. Dagmara w chwili śmierci była w czarnej bluzie Ewy.

<iframe src="//get.x-link.pl/3ca5c61b-bf92-80c9-cf80-a91dd8d76bfa,740aef8e-9e53-da7a-fb99-19b423cf8305,embed.html" width="854" height="480" frameborder="0" webkitallowfullscreen="" mozallowfullscreen="" allowfullscreen="" allow="autoplay; fullscreen" scrolling="no"></iframe>
Pułapka odc. 3. komisarz Czarny (Leszek Lichota)
Autor: TVN Pułapka odc. 3. komisarz Czarny (Leszek Lichota)
Pułapka odc. 3. Krystyna, dyrektorka domu dziecka (Maria Maj)
Autor: TVN Pułapka odc. 3. Krystyna, dyrektorka domu dziecka (Maria Maj)
Pułapka odc. 4. Ewa (Marianna Kowalewska), Olga (Agata Kulesza)
Autor: TVN Pułapka odc. 4. Ewa (Marianna Kowalewska), Olga (Agata Kulesza)
Najnowsze