Pułapka 2 sezon, odcinek 2: Wyrok śmierci na Ewę. Morderca teraz zabije ją? - ZWIASTUN

2019-09-10 18:08 jkk
Pułapka 2 sezon, odcinek 2: Olga Sawicka (Agata Kulesza), Ewa (Marianna Kowalewska)
Autor: x-news

W 2 odcinku 2 sezonu serialu "Pułapka" Olga Sawicka (Agata Kulesza) odkryje, że jej podopieczna jest w wielkim niebezpieczeństwie! Znajdzie ją na miejscu zbrodni, tam gdzie zamordowano kobietę, która próbowała się z nią spotkać. Czy zamordowana to naprawdę matka Sawickiej? Czy Ewa (Marianna Kowalewska) będzie następna? Przekonamy się w pełnym emocji 2 odcinku 2 sezonu "Pułapki". Zobacz ZWIASTUN.

"Pułapka" 2 sezon, odcinek 2 - wtorek, 10.09.2019, o godz. 21.30 w TVN

W 2 odcinku sezonu 2 serialu "Pułapka" Olga dokona makabrycznego odkrycia: kobieta, która dzień wcześniej podawała się za jej matkę, zostanie zamordowana! Co gorsze, na spotkanie z nią pojechała Ewa i teraz będzie w dużym niebezpieczeństwie! Dziewczyna mogła być świadkiem zbrodni, a do tego jako podopieczna Olgi jest powiązana z obiema kobietami...

Sawicka nadal będzie się wypierać wszelkich znajomości i związków ze swoimi z rodzicami - i choć Ewa w to nie uwierzy - będzie ją przekonywała, że to wszystko to jedno wielkie kłamstwo. 

- I właśnie moja matka znajduje mnie po 40 latach, mówi coś o bestii, a następnie wypada z okna - Olga nie będzie mogła uwierzyć w splot dziwnych wypadków. Czy Ewa faktycznie jest w dużym niebezpieczeństwie? Olga będzie przekonana, że groźny morderca i psychopata jest na wolności. 

I może mieć rację - Elżbieta (Agnieszka Judycka) przyniesie Czarnemu (Leszek Lichota) do więzienia straszną wiadomość: ich synek, Staś zostanie porwany!

Czarny w 2 odcinku sezonu 2 serialu "Pułapka" odbędzie miał ważną rozmowę z "Bestią" (Jacek Beler). Komisarz odkryje, że oskarżony wie dużo więcej, niż chce powiedzieć. To on śledził zamordowaną w sezonie 1 "Pułapki" Monikę... Jednak w 2 odcinku 2 sezonu "Pułapki" jasne będzie, że to nie Bestia zabija! Czy ktoś go wyręcza? A może to w ogóle nie on stoi za brutalnymi morderstwami?

Najnowsze