Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Marysia w niebezpieczeństwie! Michał uratuje żonę

2020-06-25 17:43 sz
Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Marysia w niebezpieczeństwie! Michał uratuje żonę
Autor: INSTAGRAM Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Marysia w niebezpieczeństwie! Michał uratuje żonę

Po wakacjach 2020 w serialu "Pierwsza miłość" Marysia (Aneta Zając) znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie! Michał (Wojciech Błach) uratuje ukochaną żonę? Przed Domańskimi w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" rozciągają się same przeszkody. Choroba córki i powrót groźnego bandyty... To nie zapowiada nic dobrego. Sprawdź, co stanie się z Marysią po wakacjach 2020.

"Pierwsza miłość" nowe odcinki po wakacjach 2020

W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach 2020 Marysia znajdzie się w ogromnym niebezpieczeństwie. Domańscy w nadchodzącym sezonie będą musieli zmierzyć się z wieloma problemami. Przede wszystkim, ich córka Julka (Łucja Kawczak) wciąż będzie czekać na leczenie. Postępująca choroba wymaga wielu setek tysięcy na zdobycie leku,który ma uchronić ją przed śmiercią.

Przeczytaj: Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Bandyta Igor powróci! Znowu zagrozi życiu Marysi?

Jakby tego brakowało, w ostatniej relacji z panu "Pierwszej miłości" pojawiło się zdjęcie z Igorem, który wcześniej wraz z Dominiką porwał Marysię i chciał ją zabić! Groźny bandyta znów będzie na wolności, co oznacza, że może być spragniony zemsty. Zdają się to potwierdzać również ostatnie słowa Wojtka Błacha wypowiedziane do serialowej żony na planie "Pierwszej miłości".

Domańscy znajdą się nad wodą. Ekranowy Michał zażartował do partnerki, żeby nie zbliżała się do zbiornika, bo jeszcze wpadnie i się utopi. Co bohaterowie "Pierwszej miłości" będą robić w takim miejscu? Dookoła beton i graffiti. Wiele wskazuje na to, że Domańscy, żeby zdobyć pieniądze na leczenie córki, wmieszają się w jakieś dziwne interesy...

Sprawdź też: Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Marysia odnajdzie biologicznego ojca, który zgwałcił jej matkę Anetę! Kim będzie Edward? - ZDJĘCIA

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Najnowsze