Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Julka umrze? Marysia i Michał sprzedadzą wszystko, żeby ratować córkę przed śmiercią

2020-08-04 7:43 Ag
Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Julka umrze? Marysia i Michał sprzedadzą wszystko, żeby ratować córkę przed śmiercią
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Julka umrze? Marysia i Michał sprzedadzą wszystko, żeby ratować córkę przed śmiercią

Julka (Łucja Kawczak) z serialu "Pierwsza miłość" umrze na bardzo rzadką chorobę - nieuleczalne obumieranie mięśni? Śmiertelnie chora córka Marysi (Aneta Zając) w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach 2020 trafi do szpitala, a jej stan będzie się pogarszał błyskawicznie. Jedyną nadzieją dla Julki będzie leczenie w USA, którego koszt przekroczy milion dolarów. Marysia i Michał (Wojciech Błach) w następnym sezonie "Pierwszej miłości" sprzedadzą dom, żeby ratować Julkę. Ale i tak im zabraknie... Czy zdążą na czas zebrać tak ogromną kwotę na leczenie Julki?

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w Polsacie

Chora Julka z "Pierwszej miłości" nie przeżyje jeśli nie wyjedzie do kliniki w Stanach Zjednoczonych, która jako jedyna na świecie ma doświadczenie w leczeniu rzadkiego schorzenia - obumierania mięśni. W minionym sezonie "Pierwszej miłości" Marysia długo nie wiedziała co dolega jej córce. Wreszcie poznała przerażającą diagnozę - Julka jest śmiertelnie chora i tylko cud oraz ogromne pieniądze będą mogły ją uratować.

Patrz też: Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Marysia napadnie na bank?! Po odejściu Dominiki to ona będzie złą bliźniaczką - ZDJĘCIE

W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach 2020 stan Julki będzie się pogarszał w tak dramatycznie szybkim tempie, że Marysia i Michał przez chwilę zwątpią, że uda im się ocalić jej życie. Leczenie w klinice w USA to wydatek rzędu miliona dolarów! Zdesperowani rodzice Julki podejmą decyzję o sprzedaży domu we Wrocławlu. Domańscy postanowią pozbyć się wszystkich cennych rzeczy, żeby zgromadzić całą sumą na terapię córki.

Zanim w ogóle będą mogli rozpocząć cały długi proces leczenia Julki w USA w następnym sezonie "Pierwszej miłości" wpłacą aż 300 tysięcy dolarów zaliczki! Żeby zgromadzić resztę wymaganej sumy rozpoczną zbiórkę na ulicy. Ale na tym nie koniec, bo jak podaje "Świat Seriali" Marysia i Michał zwrócą się po pomoc także do bliskich.

Pierwsza miłość po przerwie. Córka Marysi w szpitalu w krytycznym stanie!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Sprawdź też: Pierwsza miłość po wakacjach 2020. Marysia odnajdzie biologicznego ojca, który zgwałcił jej matkę Anetę! Kim będzie Edward? - ZDJĘCIA

Chorą wnuczkę Julkę w "Pierwszej miłości" po wakacjach 2020 weprze przybrany dziadek, Jan Radosz (Wojciech Dąbrowski), a kiedy Michał sprzeda dom razem z Marysią przeprowadzi się do kamienicy, w której mieszka Kinga (Aleksandra Zienkiewicz). Ostatnią deską ratunku dla umierającej Julki i jej rodziców będzie prawdziwy dziadek, czyli biologiczny ojciec Marysi, którym okaże się bezwzględny milioner Edward Stryjeński (w tej roli Marek Siudym)!

Pierwsza miłość. Julka (Łucja Kawczak), Marysia (Aneta Zając), Jan Radosz  (Wojciech Dąbrowski)
Autor: Youtube Pierwsza miłość. Julka (Łucja Kawczak), Marysia (Aneta Zając), Jan Radosz (Wojciech Dąbrowski)
	Pierwsza miłość. Julka (Łucja Kawczak)
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Julka (Łucja Kawczak)
Najnowsze