Pierwsza miłość, odcinek 3055: Marysia usłyszy okrutną diagnozę dla chorej Julki! Jej córka umrze?

2020-04-07 15:50 Ag
 Pierwsza miłość, odcinek 3055: Marysia usłyszy okrutną diagnozę dla chorej Julki! Jej córka umrze?
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3055: Marysia usłyszy okrutną diagnozę dla chorej Julki! Jej córka umrze?

Na co w serialu "Pierwsza miłość" będzie chora Julka (Łucja Kawczak)? Niestety Marysia (Aneta Zając) i Michał (Wojciech Błach) będą musieli zmierzyć się z pogarszającym się stanem zdrowia Julki. Po utracie przytomności przez dziewczynkę podczas kąpieli lekarze nie stwierdzą jednoznacznie co dolega Julce. Dopiero w 3055 odcinku "Pierwszej miłości" neurochirurg alkoholik Widawski (Przemysław Glapiński) postawi ostateczną diagnozę. Odkryje, że Julka jest śmiertelnie chora na bardzo rzadkie schorzenie - nieuleczalne obumieranie mięśni. Załamana Marysia w 3055 odcinku "Pierwszej miłości" nie dopuści myśli, że Julka umrze!

"Pierwsza miłość" odcinek 3055 - wtorek, 14.04.2020, o godz. 18 w Polsacie

Czy Julka z "Pierwszej miłości" umrze, a Marysia straci jedyne dziecko? Domańska będzie musiała się zmierzyć nie tylko z chorobą córki, ale także alkoholizmem Widawskiego, zdolnego neurochirurga, do którego zwróciła się po pomoc, żeby ratował Julkę! Marysia zerwała z nim kontakty kiedy Widawski zaczął spotykać się z jej siostrą bliźniaczką Dominiką (Aneta Zając).

Choroba Julki w "Pierwszej miłości" zmusi ją jednak, żeby schowała własne uprzedzenia i żale do kieszeni. Niestety pogrążony w alkoholowym nałogu neurochirurg nadwyręży zaufanie Marysi, która bardziej niż kiedykolwiek będzie potrzebowała wsparcia lekarza. Mimo wszystko, Marysia zmusi lekarza do pomocy i zbadania jej córki.

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3054: Seweryn porwie syna Kazanowej ze szpitala! Podrzuci niemowlę do "Okna życia" - ZWIASTUN

Po kilku dniach w 3055 odcinku "Pierwszej miłości" Widawskiemu uda się postawić diagnozę Julce. Niestety będzie ona druzgocąca. Wykryje u niej rzadkie schorzenie, nieuleczalne obumieranie mięśni, czyli śmiertelną chorobę, na którą nie ma lekarstwa. Dla Marysi ta diagnoza będzie brzmiała jak wyrok, ale nie podda się. Nie pozwoli na to, żeby Julka zmarła.

Marysia i Michał w 3055 odcinku "Pierwszej miłości" postanowią walczyć o zdrowie córki jak długo się da! Niedługo potem znajdą dla Julki ratunek - eksperymentalną metodę leczenia w USA. Niestety okaże się, że leczenie kosztuje aż milion dolarów.

Sprawdź też: Koniec Pierwszej miłości. Polsat zawiesza emisję przez koronawirusa! Kiedy ostatni odcinek?

Stan chorej Julki w "Pierwszej miłości" będzie się pogarszał z każdym dniem. Córka Marysi opadnie z sił, będzie tak słaba, że z trudem będzie się utrzymywała na własnych nogach. Domańscy rozpaczliwie zaczną szukać sposobu, by zdobyć pieniądze na leczenie Julki. Rozpocznie się wyścig z czasem, którego stawką będzie życie ich dziecka.

Pierwsza miłość. Julka (Łucja Kawczak)
Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość. Julka (Łucja Kawczak)
Pierwsza miłość. Julka (Łucja Kawczak)
Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość. Julka (Łucja Kawczak)
Pierwsza miłość. Julka (Łucja Kawczak), Marysia (Aneta Zając), Widawski (Przemysław Glapiński)
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Julka (Łucja Kawczak), Marysia (Aneta Zając), Widawski (Przemysław Glapiński)
Najnowsze