Pierwsza miłość, odcinek 3054: Seweryn porwie syna Kazanowej ze szpitala! Podrzuci niemowlę do "Okna życia" - ZWIASTUN

2020-04-06 17:54 Ag
 Pierwsza miłość, odcinek 3054: Seweryn porwie syna Kazanowej ze szpitala! Podrzuci niemowlę do Okna życia - ZWIASTUN
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3054: Seweryn porwie syna Kazanowej ze szpitala! Podrzuci niemowlę do "Okna życia" - ZWIASTUN

Okrutne porwanie w serialu "Pierwsza miłość"! Seweryn (Mirosław Kropielnicki) nie będzie mógł się pogodzić z tym, że syn Karoliny Kazanowej (Elżbieta Romanowska), którego uznał za własne dziecko jest czarnoskóry! Zdradzony mąż w 3054 odcinku "Pierwszej miłości" wprowadzi w życie plan pozbycia się dziecka Karoliny. Porwie niemowlę ze szpitala, żeby potem porzucić je w "Oknie życia" w centrum Wrocławia. Kiedy Kazanowa zobaczy, że jej syn zniknął wpadnie w histerię! Czy Seweryna ruszy jednak sumienie? Zobaczcie ZWIASTUN "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3054 - piątek, 10.04.2020, o godz. 18 w Polsacie

Poród Kazanowej w "Pierwszej miłości" będzie radosną chwilą dla Seweryna, który wybaczył żonie zdradę podczas jej podróży do Afryki i postanowił uznać dziecko za swoje. Postawił tylko Karolinie jeden warunek - nikt nie może się dowiedzieć, że chłopiec nie jest jego dzieckiem. Zaraz po narodzinach dziecka okaże się, że to niemożliwe, bo noworodek ma czarną skórę! Stanie się jasne, że Kazanowa nie powiedziała mężowi wszystkiego o swojej zdradzie.

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3054: Mateusz zwariuje w szpitalu po próbie samobójczej! Przywiążą go do łóżka

W 3054 odcinku "Pierwszej miłości" Seweryn, mimo wcześniejszych zapewnień, że wychowa syna Karoliny jak własnego, nie będzie mógł się pogodzić się z tym, jak wygląda dziecko. Bojąc się plotek, reakcji mieszkańców Wadlewa, którzy zorientują się, że syn Karoliny nie jest jego, postanowi pozbyć się chłopca.

Zdesperowany mąż Kazanowej w 3054 odcinku "Pierwszej miłości" wykorzysta okazję, że jego ukochana zaśnie i porwie syna ze szpitala. Szybko ubierze maleństwo i znajdzie w centrum Wrocławia "Okno życia", gdzie podrzuci niewinne, zanoszące się płaczem dziecko. Zostawi syna Karoliny na pastwę losu i odejdzie.

Dopiero po chwili w 3054 odcinku "Pierwszej miłości" Seweryna ruszy sumienie - wróci po dziecko i z powrotem zaniesie je do szpitala. Czy Karolina wybaczy mężowi, że chciał pozbyć się maleństwa? Czy ich małżeństwo uda się uratować? Niedługo potem we troje wrócą do Wadlewa, a mediacji w ich sprawie podejmie się sam proboszcz (Włodzimierz Matuszak).

Sprawdź też: Koniec Pierwszej miłości. Polsat zawiesza emisję przez koronawirusa! Kiedy ostatni odcinek?

	Pierwsza miłość. Karolina Kazanowa (Elżbieta Romanowska)
Autor: Youtube Pierwsza miłość. Karolina Kazanowa (Elżbieta Romanowska)
Pierwsza miłość. Seweryn (Mirosław Kropielnicki), syn Kazanowej
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Seweryn (Mirosław Kropielnicki), syn Kazanowej