Pierwsza miłość, odcinek 3054: Mateusz zwariuje w szpitalu po próbie samobójczej! Przywiążą go do łóżka

2020-04-02 12:22 Ag
Pierwsza miłość, odcinek 3054: Mateusz zwariuje w szpitalu po próbie samobójczej! Przywiążą go do łóżka
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3054: Mateusz zwariuje w szpitalu po próbie samobójczej! Przywiążą go do łóżka

Mateusz (Lesław Żurek) z serialu "Pierwsza miłość" przeżyje próbę samobójczą i nie przestanie prowadzić swojej okrutnej gry wobec Emilki (Anna Ilczuk)! Będzie chciał się zabić tylko po to, żeby ją zastraszyć i zmusić, by do niego wróciła. Nie uda mu się, więc wymyśli coś innego. W 3054 odcinku "Pierwszej miłości" psychopata wpadnie w szał w szpitalu do tego stopnia, że lekarze nie zdołają nad nim zapanować. Przywiążą szaleńca do łóżka, a bezwzględny Mateusz zacznie błagać Emilkę, aby z nim została. Posunie się do kolejnego emocjonalnego szantażu.

"Pierwsza miłość" odcinek 3054 - piątek, 10.04.2020, o godz. 18 w Polsacie

Próba samobójcza Mateusza z "Pierwszej miłości" to będzie kolejny z jego sposobów na zatrzymaniu przy sobie "ukochanej". Po tym jak pobita Emilka ucieknie od swojego oprawcy, psychopata zastraszy ją, że skrzywdzi ją albo siebie. I choć dręczona psychicznie i katowana Emilka nie uwierzy, to jej bezlitosny kochanek posunie się do ostatecznego kroku.

Dojdzie do tragedii w mieszkaniu Emilki kiedy Mateusz będzie chciał się zabić na jej oczach. Przeżyje, ale trafi do szpitala gdzie jego stan znacznie się pogorszy.

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3052: Marysia odda śmiertelnie chorą córkę Julkę pod opiekę pijanego lekarza

W 3054 odcinku "Pierwszej miłości" Mateusz wpadnie w taką furię, że lekarze nie zdołają nad nim zapanować. Jedynym wyjściem z sytuacji  będzie przywiązanie rozhisteryzowanego psychopaty do łóżka. Kochanek Emilki wykorzysta ten stan na swoją korzyść. Bo kiedy Emilka go odwiedzi, szaleniec będzie zgrywał ofiarę. Zupełnie jakby zapomniał o tym jakie piekło jej urządzić, jak znęcał się nad nią i nie pozwalał odejść.

Związany Mateusz w 3054 odcinku "Pierwszej miłości" wzbudzi w ukochanej litość. A wszystko po to, żeby obiecała mu, że nigdy więcej go nie zostawi, że nie spróbuje znów przed nim uciec. Czy tym razem Emilka powie zdecydowane "nie"? A może z żalu nad Mateuszem pozwoli na to, żeby dalej ją katował i zamieniał jej życie w koszmar? To się okaże wkrótce w "Pierwszej miłości".

Sprawdź też: Koniec Pierwszej miłości. Polsat zawiesza emisję przez koronawirusa! Kiedy ostatni odcinek?

Pierwsza miłość. Emilka (Anna Ilczuk), Mateusz (Lesław Żurek)
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Emilka (Anna Ilczuk), Mateusz (Lesław Żurek)
Pierwsza miłość. Emilka (Anna Ilczuk)
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Emilka (Anna Ilczuk)
Pierwsza miłość. Emilka (Anna Ilczuk), Mateusz (Lesław Żurek)
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Emilka (Anna Ilczuk), Mateusz (Lesław Żurek)

Najnowsze