Pierwsza miłość, odcinek 3052: Marysia odda śmiertelnie chorą córkę Julkę pod opiekę pijanego lekarza

2020-04-01 7:45 sz
Pierwsza miłość, odcinek 3052: Marysia odda śmiertelnie chorą córkę Julkę pod opiekę pijanego lekarza
Autor: ATM GRUPA Pierwsza miłość, odcinek 3052: Marysia odda śmiertelnie chorą córkę Julkę pod opiekę pijanego lekarza

W 3052 odcinku "Pierwszej miłości" Julka (Łucja Kawczak) trafi pod opiekę pijanego lekarza! Wkrótce w serialu "Pierwsza miłość" wyjdzie na jaw, że córka Marysi (Aneta Zając) jest chora na nieuleczalną chorobę mięśni. Domańska nawet wiedząc, że doktor ma problem z alkoholem i tak zostawi dziewczynkę pod jego opieką. Czy genialny medyk w 3052 odcinku pomoże Julce? Sprawdź, co się wydarzy.

"Pierwsza miłość" odcinek 3052 - środa, 8.04.2020, o godz. 18 w Polsacie

W nadchodzących odcinkach "Pierwszej miłości" życie Domańskich zostanie wywrócone do góry nogami. Marysia i Michał (Wojciech Błach) ciągle zmagają się z nowymi przeciwnościami losu. Kiedy nareszcie ich sytuacja stanie się bardziej stabilna czeka ich kolejny wstrząs! Mogą stracić ukochaną córkę. Co się wydarzy?

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3052: Julka ciężko chora! Córka Marysi zacznie topić się w wannie. Nie będzie dla niej nadziei?

W serialu "Pierwsza miłość" Julka o mały włos nie utopi się w wannie. Dziewczynka straci przytomność bez wyraźnego powodu. Marysia w 3052 odcinku postanowi zabrać ją do lekarza, żeby upewnić się, czy wszystko jest w porządku. Niestety, nie będzie. Domańska z córką odwiedzą wielu lekarzy i Marysia w końcu zdecyduje się odezwać do Widawskiego (Przemysław Glapiński). 

Bohaterka "Pierwszej miłości" od razu zauważy, że z mężczyzną dzieje się coś niedobrego. Wyjdzie na jaw, że lekarz ma pogłębiający się problem z alkoholem. Marysi to nie odstraszy, bo Widawski będzie jedyną osobą zdolną pomóc córce. Pod naciskami Domańskiej medyk zbada małą pacjentkę i postawi straszną diagnozę. Okaże się, że Julka choruje na nieuleczalną chorobę powodującą  obumieranie mięśni! Czy Marysia straci córkę? A może Widawski jednak zdoła ją uratować? Przekonamy się już wkrótce, w nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość".

Sprawdź też: Pierwsza miłość, odcinek 3048: Emilka skatowana przez Mateusza, bo nie będzie chciała ślubu z psycholem - ZWIASTUN