Pierwsza miłość, odcinek 3048: Emilka skatowana przez Mateusza, bo nie będzie chciała ślubu z psycholem - ZWIASTUN

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3048: Emilka skatowana przez Mateusza, bo nie będzie chciała ślubu z psycholem - ZWIASTUN

Pierwsza miłość, odcinek 3048: Emilka skatowana przez Mateusza, bo nie będzie chciała ślubu z psycholem - ZWIASTUN

2020-03-28 8:09

W 3048 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Mateusz (Lesław Żurek) znów skatuje Emilkę (Anna Ilczuk)! Brutalnie pobije swoją ukochaną, bo ta ośmieli się odrzucić jego oświadczyny. Po tym jak bezwzględny psychol poprosi Emilkę o rękę na swoich warsztatach, przed tłumem ludzi, będzie pewny, że zgodzi się na ślub. Maltretowana fizycznie i psychicznie Emilka w 3048 odcinku "Pierwszej miłości" powie "nie". Sprzeciw Emilki nie podoba się Mateuszowi. Między para dojdzie do kolejnej awantury, w trakcie której oprawca znów ją pobije!

"Pierwsza miłość" odcinek 3048 - czwartek, 2.04.2020, o godz. 18 w Polsacie

Oświadczyny Mateusza w "Pierwszej miłości" będą szokiem dla Emilki. Nieobliczalny, brutalny kochanek Emilki zdecyduje się na kolejny, poważny krok w ich związku podczas warsztatów, które prowadzi. W 3047 odcinku "Pierwszej miłości" w otoczeniu kursantów poprosi Emilkę o rękę. Na widowni znajdzie się również Bartek (Rafał Kwietniewski), wciąż jeszcze mąż Emilki i Wanda (Monika Pikuła), niedoszła żona Mateusza.

Postawiona pod ścianą Emilka, pod wpływem nacisków publiczności, zdecyduje się powiedzieć "tak". Po powrocie do domu w 3048 odcinku "Pierwszej miłości" jednak oświadczy Mateuszowi, że zmienia zdanie. Nie będzie chciała być jego narzeczoną pod pretekstem promocji jego szkoleń i decydować o tak ważnych sprawach, na oczach dziesiątek ludzi.

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3049: Emilka ucieknie od Mateusza! Psychol popełni samobójstwo?

Pierwsza miłość. Emilka (Anna Ilczuk)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Emilka (Anna Ilczuk)

Sprzeciw Emilki w 3048 odcinku "Pierwszej miłości" nie spodoba się Mateuszowi. Między para dojdzie do kolejnej awantury, w trakcie której Mateusz znów pokaże swoje prawdziwe oblicze - potwora, który bije swoją "ukochaną", znęca się nad nią psychicznie i niczym psychopata czerpie z tego chorą satysfakcję. Rzuci się na nią z nożem i zacznie okładać pięściami.

A kiedy w 3048 odcinku "Pierwszej miłości" zakrwawiona Emilka będzie leżała nieruchomo na podłodze psychol zapewni ją o swojej miłości. - Nie bój się, nic ci nie zrobię... Przecież wiesz, że cię kocham... Pobita Emilka ucieknie z mieszkania i poprosi o pomoc przyjaciółkę Kingę (Aleksandra Zienkiewicz).

Sprawdź też: Koniec Pierwszej miłości. Polsat zawiesza emisję przez koronawirusa! Kiedy ostatni odcinek?

Niebawem w "Pierwszej miłości" informacja o rozstaniu Emilki i Mateusza dotrze do Bartka! Czy tym razem Emilka zdecyduje się na zawsze odejść od swojego oprawcy?

	Pierwsza miłość. Emilka (Anna Ilczuk

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Emilka (Anna Ilczuk
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze