Koniec Pierwszej miłości. Polsat zawiesza emisję przez koronawirusa! Kiedy ostatni odcinek?

2020-03-24 12:49 Ag
Koniec Pierwszej miłości. Polsat zawiesza emisję przez koronawirusa! Kiedy ostatni odcinek?
Autor: ATM Grupa Koniec Pierwszej miłości. Polsat zawiesza emisję przez koronawirusa! Kiedy ostatni odcinek?

"Pierwsza miłość" zniknie z anteny Polsatu! Przez koronawirusa, który spowodował przerwę w nagraniach "Pierwszej miłości" stacja podjęła trudną decyzję, by zawiesić do odwołania emisję kolejnych odcinków. Producent "Pierwszej miłości", firma ATM Grupa, przekazał, że ze względów na epidemię koronawirusa wstrzymane zostały zdjęcia na planie i nie wiadomo kiedy uda się nakręcić nowe odcinki. Kiedy widzowie Polsatu zobaczą ostatni odcinek "Pierwszej miłości"? Kiedy serial wróci do telewizji?

Kiedy ostatni odcinek "Pierwszej miłości" przed przerwą z powodu koronawirusa?

"Pierwsza miłość" nie będzie już emitowana w Polsacie! Od blisko dwóch tygodni nie powstają nowe odcinki "Pierwszej miłości", a planowana do 22 marca 2020 roku przerwa w pracach na planie na pewno się przedłuży.

O ile? Kiedy aktorzy zaczną kręcić kolejne odcinki? Tego nikt nie wie! Sytuacja jest dynamiczna, a producent ATM Grupa w obliczu epidemii koronawirusa dba przede wszystkim o bezpieczeństwo i zdrowie całej ekipy. Zdjęcia do "Pierwszej miłości" są zawieszone do odwołania, a to oznacza, że Polsat nie ma zapasu odcinków, żeby dalej emitować serial.

Patrz też: Pierwsza miłość. Dramatyczny wypadek Julki. Córka Marysi utopi się w wannie! - ZDJĘCIA

- Ze względów na epidemię wstrzymane zostały zdjęcia na planach. Oznacza to w praktyce, że większość zamówień telewizyjnych do ramówki wiosennej nie zostanie zrealizowana w całości. Dotyczy to zwłaszcza seriali emitowanych w trybie codziennym - poinformował Andrzej Muszyński, prezes ATM Grupy.

Ostatni z premierowych odcinków numer 3058 "Pierwszej miłości" zostanie pokazany w czwartek, 16.04.2020 roku. "Pierwszą miłość" na antenie Polsatu zastąpi paradokumentalny serial "Sekrety rodziny".

Najnowsze