Pierwsza miłość, odcinek 3052: Julka ciężko chora! Córka Marysi zacznie topić się w wannie. Nie będzie dla niej nadziei?

2020-03-29 10:01 Ag
Pierwsza miłość, odcinek 3052: Julka ciężko chora! Córka Marysi zacznie topić się w wannie. Nie będzie dla niej nadziei?
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3052: Julka ciężko chora! Córka Marysi zacznie topić się w wannie. Nie będzie dla niej nadziei?

W 3052 odcinku serialu "Pierwsza miłość" rozegra się dramat w domu Marysi (Aneta Zając) i Michała (Wojciech Błach). Ich córka Julka (Łucja Kawczak) straci przytomność w trakcie kąpieli i zacznie się topić. W ostatniej chwili Domańscy uratują Julkę. Dla Marysi stanie się jasne, że omdlenie Julki to objaw jakiejś choroby, ale nie będzie pewna co jej dolega. Zmartwiona Marysia od razu zabierze Julkę do szpitala na badania. Wyniki Julki w 3052 odcinku "Pierwszej miłości" będą bardzo niepokojące. Jaką diagnozę postawią lekarze?

"Pierwsza miłość" odcinek 3052 - środa, 8.04.2020, o godz. 18 w Polsacie

W 3052 odcinku "Pierwszej miłości" Julka omal nie utonie w wannie! Do wypadku dojdzie kiedy Marysia i Michał będą w domu i na szczęście w porę wyciągną córkę z wody. Roztrzęsiona Marysia będzie reanimować dziewczynkę, która dopiero po chwili odzyska przytomność. Dla Domańskiej stanie się jasne, że Julka choruje, a jej ostatnie niepokojące zachowanie i omdlenie to objaw choroby. Zacznie szukać powodów złego samopoczucia córki.

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3048: Emilka skatowana przez Mateusza, bo nie będzie chciała ślubu z psycholem - ZWIASTUN

Wreszcie w 3052 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia zabierze Julkę do szpitala, żeby zrobić jej szczegółowe badania. Zasięgnie porad różnych specjalistów, ale lekarze mają dla niej przykre wieści. Żaden z nich nie będzie wiedział co dokładnie dolega dziewczynce. Ale Marysia się nie podda. Postanowi zrobić wszystko, żeby ustalić na co choruje Julka.

Ponieważ lekarze w 3052 odcinku "Pierwszej miłości" nie postawią żadnej diagnozy, zdesperowana Marysia poprosi o pomoc Widawskiego (Przemysław Glapiński), z którym zerwała kontakt po tym, jak nawiązał romans z jej siostrą bliźniaczką Dominiką (Aneta Zając). Uzna, że tylko on może odkryć chorobę Julki.

Sprawdź też: Koniec Pierwszej miłości. Polsat zawiesza emisję przez koronawirusa! Kiedy ostatni odcinek?

Niedługo potem w "Pierwszej miłości" okaże się jednak, że neurochirurg nie bardzo może cokolwiek dla niej zrobić, ponieważ sam nie jest w najlepszym stanie. Będzie miał problem z alkoholem, co Marysia od razu zauważy!

Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), Michał (Wojciech Błach), Julka (Łucja Kawczak)
Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), Michał (Wojciech Błach), Julka (Łucja Kawczak)
Pierwsza miłość. Julka (Łucja Kawczak)
Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość. Julka (Łucja Kawczak)
Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), Julka (Łucja Kawczak)
Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), Julka (Łucja Kawczak)
Najnowsze