Pierwsza miłość po wakacjach 2019. Łukasz skatowany przez własnego ojca? Gangster Olgierd nie będzie miał litości

2019-07-07 11:43 Ag
Pierwsza miłość po wakacjach 2019. Łukasz Magnus (Jan Wieczorkowski), jego ojciec Olgierd Gwiazda „Wodnik” (Daniel Olbrychski)
Autor: Instagram Pierwsza miłość po wakacjach 2019. Łukasz Magnus (Jan Wieczorkowski), jego ojciec Olgierd Gwiazda „Wodnik” (Daniel Olbrychski)

Do czego w serialu "Pierwsza miłość" posunie się gangster Olgierd Gwiazda „Wodnik” (Daniel Olbrychski), żeby jego syn, prawnik Łukasz Magnus (Jan Wieczorkowski), został jego następcą i przejął przestępcze imperium we Wrocławiu? W nowym sezonie "Pierwszej miłości" po wakacjach 2019 Łukasz będzie ofiarą własnego ojca! Najpewniej to on zleci brutalne pobicie Magnusa, żeby zmusić go do większej lojalności. Zdjęcie pobitego Łukasza z "Pierwszej miłości" zapowiada, że mafijne porachunki wkroczą w kolejną fazę.

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2019 nowe odcinki od poniedziałku, 2.09.2019, w Polsacie

Prawnik Łukasz Magnus z "Pierwszej miłości" przekona się na własnej skórze do czego jest zdolny jego ojciec, bardzo wpływowy bandzior Olgierd Gwiazda (Daniel Olbrychski), pseudonim „Wodnik”. Największy gangster we Wrocławiu będzie chciał wykorzystać Łukasza i jego nową przyjaciółkę Melkę (Ewa Jakubowicz) do własnych celów. Boss mafii, który kontroluje sprzedaż narkotyków, prostytucję i hazard w mieście, postanowi wyciągnąć od Melki cenne informacje, by policja nie była zagrożeniem dla jego "imperium".

ZOBACZ koniecznie: Pierwsza miłość. Aneta Zając w krzykliwym makijażu! Zaliczyła sporą wpadkę - ZDJĘCIE

W związku z tym w nowym sezonie "Pierwszej miłości" po wakacjach 2019 będzie liczył na to, że Łukasz zbliży się do Melki, którą przeciągnie na swoją stronę. Czy plan "Wodnika" się powiedzie? Łukasz na pewno będzie stawiał opór ojcu. A ponieważ gangster wrogom zawsze odpłacał w taki sposób, żeby nigdy nie mogli się więcej podnieść, pokaże synowi jak bardzo potrafi być bezwzględny. To Olgierd zleci pobicie Łukasza!

"Vito i Michael Corleone ze wschodu😁💪👊✌️...trzecia wspólna produkcja,za każdym razem czuje się zaszczycony...pracować z żywą Legendą... #danielolbrychski @pierwszamilosc" - napisał na swoim profilu na Instagramie Jan Wieczorkowski.

Najnowsze