Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3769: Akcja ratunkowa Białego. Anka, Iga, Filip i Julita odnajdą Kamila żywego? - ZDJĘCIA

2024-02-25 9:12

W 3769 odcinku serialu "Pierwsza miłość" rozpoczną się poszukiwania Białego (Igor Paszczyk), od których zależy życie chłopaka. Anka (Anna Pentz) weźmie sprawy w swoje ręce i zaangażuje znajomych do pomocy w wyśledzeniu nieobliczalnego ochroniarza Sebastiana Ksawery Szlenkier). Ta akcja będzie chyba najgroźniejszym momentem w życiu córki Laury (Katarzyna Maciąg), Igi (Waleria Gorobets), Filipa (Dominik Smaruj) oraz Julity (Dagmara Bryzek). Czy odnajdą Białego żywego? Zobacz ZDJĘCIA.

"Pierwsza miłość" odcinek 3769 - środa, 6.03.2024, o godz. 18 w Polsacie

W 3769 odcinku "Pierwszej miłości" będą trwały poszukiwania Białego. Ochroniarz Sebastiana dopadnie Kamila, najpierw będzie go więził w mieszkaniu i przystawi chłopakowi broń do skroni, a potem wywiezie. Niestety Ance i znajomym zajmie chwilę zorientowanie się, że Białego czeka straszny los. Córka Laury tak łatwo się nie podda i rozpocznie rozpracowywanie planów gangstera na własną rękę. Ona, Iga i Filip udadzą się w miejsce, gdzie prawdopodobnie miałby znajdować się ochroniarz Sebastiana. O dziwo, w całą sprawę zaangażuje się cwana Julita, a przecież to ona romansowała z gangsterem, za jej sprawą Biały znajdzie się w śmiertelnym zagrożeniu.

Piotrek nie da nadziei Ance, że znajdzie ukochanego żywego

Nawet Piotrek (Michał Mikołajczak) poinformuje Ankę, że odnalezienie Kamila żywego jest mało prawdopodobne. Stwierdzi to na podstawie odnalezionej taksówki, którą był transportowany Kamil. Piotrek uzna, że w samochodzie znajdowało się za dużo krwi żeby przypuszczać, że chłopak wciąż jest żywy. To jednak w ogóle nie ostudzi zapału Anki do dalszej walki. Kiedy wraz ze znajomymi wreszcie odkryją pewien magazyn, nie zawaha się zbyt długo i wejdzie do środka. 

Już w 3770 odcinku "Pierwszej miłości" Anka i Julita staną przed największym niebezpieczeństwem. Okaże się, że dobrze trafiły, a w magazynie pojawi się ochroniarz Sebastiana. Niebezpieczny bandzior wyceluje w głowy dziewcząt z broni! Filip schowa się w tym czasie za kolumnę i stanie przed najważniejszą decyzję. Albo zdobędzie się na odwagę i ochroni Anką z Julitą, albo obie mogą stracić życie! Zdradzamy, że sytuacja obróci się na korzyść Anki, Igi, Julity, Białego i Filipa. 

Pierwsza miłość. Rodzice Marcina uznają syna Emilki i Bartka za ich wnuka! Seweryn zobaczy żywego Kazana
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze