Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3766: Biały zginie?! Ochroniarz Sebastiana weźmie go w niewolę, kiedy Anka nieźle się zabawi- ZDJĘCIA

2024-02-22 13:47

Biały (Igor Paszczyk) zginie w 3766 odcinku serialu "Pierwsza miłość"?! Nieobliczalny ochroniarz Sebastiana (Ksawery Szlenkier) będzie więził Kamila tuż obok mieszkania, gdzie Anka (Anna Pentz) urządzi imprezę! Chora sytuacja postawi w bezpośrednim niebezpieczeństwie Białego, któremu podły Rafał przystawi do twarzy pistolet! Na groźbach, nieludzkim traktowaniu i więzieniu się nie skończy... W kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości" Anka oraz bliscy Kamila nie będą mieli pojęcia, czy w ogóle go jeszcze zobaczą! Zobacz ZDJĘCIA z tych szokujących scen.

"Pierwsza miłość" odcinek 3766 - piątek, 1.03.2024, o godz. 18 w Polsacie

Biały zginie z ręki ochroniarza Sebastiana? W 3766 odcinku "Pierwszej miłości" Kamil znajdzie się w śmiertelnej pułapce. Przez związek z Igą (Waleria Gorobets) podpadł wściekłemu Biernackiemu (Krystian Wieczorek), który pobił go w tajemnicy przed wszystkimi. Potem Adam padł ofiarą szantażysty, ale to nie koniec dramatu Białego. Niestety znajdzie się na celowniku ochroniarza gangstera Sebastiana. To zaś ma związek z romansem mężczyzny z Julitą (Dagmara Bryzek), która także znajdzie się w potężnych kłopotach. Przejęła bowiem "Barbariana", ale nie poradzi sobie z interesem, a w grę wejdą duże pieniądze. Kochanek nagle stanie się wrogiem, a potem wyśle za nią swojego ochroniarza, by dorwał dziewczynę.

Anka z Białym zaangażują się w wytropienie Rafała, okrutnego osiłka, który działa na zlecenie Sebastiana. Niestety sprawy w ogóle nie potoczą się po myśli młodych, gdyż mężczyzna okaże się "górą". W 3766 odcinku "Pierwszej miłości" Rafał zacznie więzić byłego narzeczonego Anki, a nawet przystawi mu pistolet go głowy! Czy strzeli?

Anka i Iga i Filip połączą siły w ratowaniu Białego 

W kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości" Anka, Iga, Filip (Dominik Smaruj) oraz Julita połączą siły w poszukiwaniach Kamila. W końcu zorientują się w całej sytuacji i zrozumieją dobitnie, że Kamil znalazł się na celowniku Rafała. Nie będą wiedzieli gdzie dokładnie przebywa. Ochroniarz Sebastiana nie będzie trzymał chłopaka w nieskończoność w jednym mieszkaniu. Pytanie tylko czy grupa znajomych zdąży na czas i czy zastaną Kamila żywego... Ta historia zmrozi krew w żyłach! 

Pierwsza miłość. Rodzice Marcina uznają syna Emilki i Bartka za ich wnuka! Seweryn zobaczy żywego Kazana
Najnowsze