Pierwsza miłość, odcinek 3309: Ostatnie pożegnanie zmarłej Anny. Śmiałek nie przyjdzie na pogrzeb żony

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3309: Ostatnie pożegnanie zmarłej Anny. Śmiałek nie przyjdzie na pogrzeb żony

Pierwsza miłość, odcinek 3309: Ostatnie pożegnanie zmarłej Anny. Śmiałek nie przyjdzie na pogrzeb żony

2021-11-10 15:33

W 3309 odcinku "Pierwsza miłość" odbędzie się ostatnie pożegnanie tragicznie zmarłej Anny (Agnieszka Suchora). Kobieta straci życie w szopie Śmiałka (Paweł Okoński), chociaż nic nie wskaże na zbliżającą się śmierć. To Bartek (Rafał Kwietniewski) spróbuje pomóc Annie, ale będzie już za późno. Zapłakany Śmiałek stanie się świadkiem śmierci własnej żony. W 3309 odcinku "Pierwsza miłość" postanowi zrezygnować z pojawienia się na pogrzebie, chociaż Emilka (Anna Ilczuk) będzie go do tego namawiać. Dramatyczna sytuacja doprowadzi go na skraj rozpaczy.

"Pierwsza miłość" odcinek 3308 - wtorek, 23.11.2021, o godz. 18 w Polsacie

W 3309 odcinku "Pierwsza miłość" wszyscy będą przygotowywać się do pogrzebu Anny. Kobieta straci życie w 3308 odcinku "Pierwsza miłość", chociaż nic nie będzie wskazywało na tragedię. Anna nie choruje, a wręcz przeciwnie - razem ze Śmiałkiem przeżyją razem cudowne chwile, szykując się do rocznicy ślubu. Marian wymyśli dla żony niespodziewane niespodzianki i nie przewidzi, że zaraz straci ją na zawsze. Do tragedii dojdzie w szopie w Wadlewie, gdzie Bartek spróbuje ratować kobietę, ale to się niestety nie uda. Anna odejdzie i na zawsze zostawi załamanego męża. Emilka dostanie za to telefon z tą tragiczną informacją, kiedy będzie razem z Marcinem (Przemysław Cypryański) na imprezie u Marysi (Aneta Zając). Szybko postanowi zrezygnować z dalszej organizacji ślubu i pojechać wspierać ojca. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1619: Koniec Joasi Chodakowskiej. Barbara Kurdej-Szatan wyrzucona z hitu TVP - WIDEO

Emilka, Marysia i Marta (Honorata Witańska) pojadą w 3309 odcinku "Pierwsza miłość" do Wadlewa, gdzie zastaną Śmiałka w opłakanym stanie. Mężczyzna uprze się, że nie ma zamiaru pojawić się na pogrzebie i stypie Anny. Bartek i Emilka zaczną przekonywać go, że to błąd i powinien uczestniczyć w ostatnim pożegnaniu. To na niewiele się zda, bo ból mężczyzny w 3309 odcinku "Pierwsza miłość" będzie nie do okiełznania. Marian nie poradzi sobie z tragedią, której w ogóle się nie spodziewał i nie dał rady jej zapobiec. 

Przeczytaj: M jak miłość. Dzielna Iza uratuje życie Marysi i całej Grabiny! Będzie bardzo niebezpiecznie - WIDEO

W 3309 odcinku "Pierwsza miłość" sytuacja w Wadlewie stanie się nie do zniesienia. Śmiałek i Anna mieli spędzić cudowną rocznicę, a Emilka z Marcinem kończyć przygotowania do ślubu. Nic takiego się nie wydarzy, bo nagła śmierć kobiety zmieni wszystko. Bez Anny Marian nie będzie widział sensu życia. Emilka spróbuje pocieszyć ojca, ale na próżno. Nie wiadomo dlaczego scenarzyści serialu "Pierwsza miłość" zdecydowali się usunąć Agnieszkę Suchorę z obsady, ale śmierć jej bohaterki odbije się na dalszych losach innych postaci w serialu. 

Pierwsza miłość. Romans Marysi i Kacpra. Nowa kobieta w życiu Marcina
Najnowsze