Pierwsza miłość, odcinek 3202: Marysia w ruinie! Michał nieźle ją załatwi - ZDJĘCIA

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3202: Marysia w ruinie! Michał nieźle ją załatwi - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość, odcinek 3202: Marysia w ruinie! Michał nieźle ją załatwi - ZDJĘCIA

2021-03-06 13:20

W 3202 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia (Aneta Zając) oniemieje, kiedy zobaczy, co nawyprawiał Michał (Wojciech Błach). Domańska wyjdzie z mieszkania do Melki (Ewa Jakubowicz) i nie będzie miała pojęcia, że pod jej nieobecność Michał wywinie jej niezły numer. Marysia w "Pierwsza miłość" ledwo pozbiera się po problemach z ojcem Edwardem (Marek Siudym) i walce o Julkę (Łucja Kawczak), a los znów z niej zakpi! Kobieta będzie w kompletnej ruinie, a jak się okaże, Michałowi nie można jednak ufać!

"Pierwsza miłość" odcinek 3202 - poniedziałek, 29.03.2021, o godz. 18 w Polsacie

W 3202 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia wyjdzie z mieszkania, a Michał postanowi zrobić jej "niespodziankę", czym doprowadzi mieszkanie Domańskiej do ruiny. Mężczyzna uzna, że odświeży wystrój w lokum Domańskiej i m.in. zawiesi obraz. Sytuacja będzie o tyle niefortunna, że Michał lekko się zagalopuje i zbyt mocno przewierci się w ścianę! Okaże się, że narobił niezłych szkód i w 3202 odcinku "Pierwsza miłość" będzie musiał szukać pieniędzy na remont, żeby jakoś uratować sytuację! 

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 97: Ula i Marek znów razem szczęśliwi. Zanim wróci z Grecji wybaczy jej zdradę? - ZDJĘCIA

Tylko tego brakowało Marysi w "Pierwsza miłość" - zepsutego mieszkania. Kobieta i tak przeszła przez koszmarne problemy, związane z szalonym ojcem Edwardem i pobytem w psychiatryku. Niepotrzebne są jej kolejne problemy, które załatwi jej Michał. Domańska będąc u Melki nie będzie miała pojęcia, że jej mieszkanie zamienia się w ruinę. W nadchodzących odcinkach "Pierwsza miłość" Marysia załamie się pod wpływem kolejnych kłopotów. Wspólnie postanowią zrobić remont, bo nic innego nie uratuje mieszkania Domańskiej. 

Przeczytaj: Przyjaciółki 17, odcinek 196: Patrycja na dnie przez Artura! Idealny kochanek będzie ją rozpijał i okradał

Michał w "Pierwsza miłość" nieźle załatwi Marysię, która marzy o świętym spokoju. W końcu jednak, wspólnymi siłami doprowadzą mieszkanie do porządku. Z tej okazji w zbliżających się odcinkach "Pierwsza miłość" Marysia postanowi zaprosić sąsiadki i trochę poświętować odnowienie mieszkania. Podczas spotkania z koleżankami dojdzie do zwierzeń. Domańska zawsze trafia na dziwne sytuacje i zbiegi okoliczności i wygląda na to, że los szykuje jej jeszcze sporo niespodzianek. Okaże się też, że Michałowi nie można ufać i zostawić go na chwilę samego w domu! 

Najnowsze