Pierwsza miłość, odcinek 3110: Lesbijski romans Emilki z Martą zgorszy jej przyjaciół! Uwierzą w to - WIDEO

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3110: Lesbijski romans Emilki z Martą zgorszy jej przyjaciół! Uwierzą w to - WIDEO

Pierwsza miłość, odcinek 3110: Lesbijski romans Emilki z Martą zgorszy jej przyjaciół! Uwierzą w to - WIDEO

2020-11-10 13:44

W 3110 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Emilka (Anna Ilczuk) zostanie lesbijką w oczach wszystkich znajomych i przyjaciół. Żart Marty (Honorata Witańska), który miał im pomóc pozbyć się namolnego faceta w barze, doprowadzi do tego, że Emilka i jej nowa przyjaciółka zostaną wzięte za parę! Plotka o romansie dwóch kobiet w 3110 odcinku "Pierwszej miłości" wywoła całą serię niefortunnych zdarzeń. Uwierzy w nią nawet Artur (Łukasz Płoszajski), któremu nie udało się poderwać Marty. Zobaczcie ZWIASTUN.

"Pierwsza miłość" odcinek 3110- czwartek, 12.11.2020, o godz. 18 w Polsacie

Emilka i Marta z "Pierwszej miłości" udawały lesbijki tylko po to, żeby odczepił się od nich nachalny typek z "Barbariana"! Nie miały pojęcia, że Wiktor (Nikodem Kasprowicz) to wpływowy radny sejmiku wojewódzkiego, który sprowadzi na nich same kłopoty. I nie chodzi tylko o to, że w obronie lesbijskiego romansu stanął strażak bohater, Marcin (Przemysław Cypryański), który pobił natręta kiedy ten zrobił się agresywny.

Po bójce Marcin wyleciał ze straży pożarnej, a Emilka postanowiła mu pomóc. I zapłaci za to wysoką cenę. Bo strażak ujawnił w telewizji, że oberwał tylko dlatego, że bronił lesbijek przed napaścią na tle nienawiści z powodu homoseksualizmu. W 3110 odcinku "Pierwszej miłości" Marcin nadal będzie myślał, że Emilka i Marta są parą.

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3125. Śmierć Janka w Mołdawii! Ukochany Kingi zginie w wybuchu w bunkrze terrorystów. Znajdą jego DNA

Zresztą nie tylko on, bo po wywiadzie Marcina w 3110 odcinku "Pierwszej miłości" wiadomość o romansie Emilki z kobietą dotrze do wszystkich jej przyjaciół. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) i Janek (Maciej Mikołajczyk) będą w szoku. Tak jak mąż Emilki, Bartek (Rafał Kwietniewski). Ale największy wstrząs czeka Artura, który nie tak dawno umawiał się z Martą na randki.

Pierwsza miłość. Lesbijski romans Emilki z Martą. Bartek osaczony przez Wandę

Wszyscy w 3110 odcinku "Pierwszej miłości" uwierzą, że Emilka i Marta zmieniły orientację seksualną, że po złych doświadczeniach z facetami postanowiły być razem, znacznie bliżej niż zwykłe przyjaciółki, czy współlokatorki. Plotka wpłynie na życie "lesbijek" w takim stopniu, że obie nie będą się spodziewały zmian jakie nastąpią.

Nie przegap: Pierwsza miłość, odcinek 3111: Marta wyrzucona z pracy za bycie lesbijką!

Pierwsza miłość odc. 3108. Marta (Honorata Witańska), Emilka (Anna Ilczuk)

i

Autor: Youtube Pierwsza miłość odc. 3108. Marta (Honorata Witańska), Emilka (Anna Ilczuk)
Pierwsza miłość odc. 3108. Marta (Honorata Witańska), Emilka (Anna Ilczuk)

i

Autor: Youtube Pierwsza miłość odc. 3108. Marta (Honorata Witańska), Emilka (Anna Ilczuk)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze