Pierwsza miłość, odcinek 3106: Artur zgodzi się na rozwód z Kingą. Zrobi to dla Janka! - ZWIASTUN

i

Autor: ipla.tv Pierwsza miłość, odcinek 3106: Artur zgodzi się na rozwód z Kingą. Zrobi to dla Janka! - ZWIASTUN

Pierwsza miłość, odcinek 3106: Artur zgodzi się na rozwód z Kingą. Zrobi to dla Janka! - ZWIASTUN

2020-11-05 15:23

W 3106 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Artur (Łukasz Płoszajski) podejmie ważną decyzję dotyczącą małżeństwa z Kingą (Aleksandra Zienkiewicz). Nadal będzie z bólem patrzył jak jego żona kocha Janka (Maciej Mikołajczyk). Jednak po tragedii, jaka się rozegra na torach kolejowych i ataku psychopatki Matyldy (Julia Łukowiak), nie będzie dłużej łudził się Kinga do niego wróci. Dlatego w 3106 odcinku "Pierwszej miłości" powie żonie, że zgadza się na rozwód, żeby mogła być z kochankiem bez żadnych przeszkód. Zobaczcie ZWIASTUN.

"Pierwsza miłość" odcinek 3106 - czwartek, 5.11.2020, o godz. 18.00 w Polsacie

Kinga z "Pierwszej miłości" w 3106 odcinku przeżyje próbę zabójstwa jakiej dokonała Matylda! Cudem ucieknie z torów przed nadjeżdżającym pociągiem i jeszcze uratuje Matyldę. Dla Janka i Artura to będzie prawdziwy wstrząs kiedy zobaczą zniszczone auto stalkerki i Kingę w karetce pogotowia. Ukochany Kulczyckiej mocno ją przytuli i wyzna miłość. Nie zważając na to, że Artur będzie świadkiem tej sceny. Po tym koszmarze mąż Kingi nie będzie dłużej udawał, że wszystko jest tak jak kiedyś, że kiedyś ją odzyska.

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3106: Kinga wyciągnęła Matyldę z auta! Psychopatka w więzieniu za próbę zabójstwa Kingi!

Dlatego też podczas spotkania z Kingą i Jankiem w "Barbarianie" w 3106 odcinku "Pierwszej miłości" Kulczycki nie tylko wspomni o tym, że on i dziennikarz zakopali topór wojenny, to jeszcze wyzna żonie, że co prawda się o nią pobili, ale teraz zostali kumplami. Właśnie ze względu na Janka, jego wielką miłość do Kingi i szczęście jakie Kulczycka znalazła przy kochanku, Artur postanowi odejść na zawsze.  - Nie myślałem, że kiedyś to powiem, ale on jest w porządku. Gdybyś kiedyś chciała się rozwieść, nie będę stał na drodze.

- Dziękuję... - powie Kinga i przytuli się do męża.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Kinga przyłapie Teresę na seksie z Jankiem. Matylda będzie chciała ją zabić

Koniec małżeństwa Kingi i Artura w 3106 odcinku "Pierwszej miłości" załamie Tomka (Oskar Wojciechowski), który wierzył w to, że rodzice się pogodzą i będą znów razem. Nastolatek nienawidzi Janka i dlatego przeprowadził się do ojca. Wyznanie Kulczyckiego o rozwodzie sprawi, że Tomek poczuje jakby ich rodzina się rozpadła już na dobre.

Sprawdź też: Pierwsza miłość, odcinek 3125. Śmierć Janka w Mołdawii! Ukochany Kingi zginie w wybuchu w bunkrze terrorystów. Znajdą jego DNA

Pierwsza miłość odc. 3106. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Artur (Łukasz Płoszajski)

i

Autor: ipla.tv Pierwsza miłość odc. 3106. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Artur (Łukasz Płoszajski)
Pierwsza miłość odc. 3106. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Artur (Łukasz Płoszajski)

i

Autor: ipla.tv Pierwsza miłość odc. 3106. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Artur (Łukasz Płoszajski)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze