Pierwsza miłość, odcinek 3070: Melka prześpi się z Piotrkiem z litości. Szybko tego pożałuje - ZWIASTUN

2020-09-15 14:21 Ag
Pierwsza miłość, odcinek 3070: Melka prześpi się z Piotrkiem z litości. Szybko tego pożałuje - ZWIASTUN
Autor: Youtube Pierwsza miłość, odcinek 3070: Melka prześpi się z Piotrkiem z litości. Szybko tego pożałuje - ZWIASTUN

W 3070 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Melka (Ewa Jakubowicz) i Piotrek (Michał Mikołajczak) zostaną kochankami! Przyjaciele wylądują razem w łóżku, a gorący seks jaki ich połączy pod wpływem jednej chwili postawi ich wspólną przyszłość pod znakiem zapytania. Bo nie dość, że Melka w 3070 odcinku "Pierwszej miłości" prześpi się z Piotrkiem, bo zwyczajnie będzie jej go żal, to jeszcze dość szybko dopadną ją wyrzuty sumienia. Zobaczcie ZWIASTUN "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3070 - środa, 16.09.2020, o godz. 18 w Polsacie

Melka i Piotrek z "Pierwszej miłości" będą razem, a wszystko zacznie się od seksu na pocieszenie? Wspólne mieszkanie i przyjaźń dwójki bohaterów okaże się wystarczającym podłożem pod zacieśnienie relacji. Zwłaszcza, że w 3070 odcinku "Pierwszej miłości" Piotrek wciąż będzie rozpaczał po zdradzie swojej dziewczyny Jagody (Wiktoria Gąsiewska). Nie będzie umiał jej wybaczyć, więc Melka postanowi poprawić mu humor. Zaproponuje pomoc w szukaniu pracy, ale na tym nie koniec.

Bo w 3070 odcinku "Pierwszej miłości" spędzą razem miły dzień, który przyniesie nieoczekiwany zwrot w ich relacji. Piotrek poprosi Melkę o masaż... Niespodziewanie zbliżą się do siebie tak bardzo, że poczują coś więcej. To on przejmie inicjatywę i w 3070 odcinku "Pierwszej miłości" zacznie całować przyjaciółkę. Melka zaprotestuje, lecz tylko na chwilę. Po namiętnej nocy pojawią się jednak wyrzuty sumienia!

Patrz też: Pierwsza miłość. Bartek zdemaskuje sadystę Mateusza i uwolni bitą Emilkę!

Pierwsza miłość, odcinek 3068: Kalina uwięzi kuratora w łóżku! Posunie się za daleko - ZWIASTUN

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Jak się okaże w następnym 3071 odcinku "Pierwszej miłości" między Melkę i Piotrka wkradnie się niezręczność i zmieszanie. Oboje nie będą widzieli na czym stoją i czy seks zmieni ich relację. Poszukają porad u swoich przyjaciół, jednak nie znajdą zrozumienia. Wreszcie zdecydują się na szczerą rozmowę.

Sprawdź też: Pierwsza miłość, odcinek 3075: Marysia odnajdzie prawdziwego ojca! To bezwzględny gwałciciel

Zaraz potem w 3071 odcinku "Pierwszej miłości" Melka wyzna Piotrkowi, że wciąż myśli i tęskni za swoim zmarłym mężem Łukaszem (Jan Wieczorkowski), który zginął z rąk gangstera Wodnika (Daniel Olbrychski). Z kolei Piotrek nie pogodzi się z rozstaniem z Jagodą, która wyjechała do Kanady i tam znalazła sobie innego. Melka i Piotrek dojdą do wniosku, że choć było im dobrze razem, to popełnili błąd...

Pierwsza miłość odc. 3071. Melka (Ewa Jakubowicz), Piotrek (Michał Mikołajczak)
Autor: Youtube Pierwsza miłość odc. 3071. Melka (Ewa Jakubowicz), Piotrek (Michał Mikołajczak)
Najnowsze