Pierwsza miłość, odcinek 3056: Kalina i Krystian stracą córkę! Zajmie się nimi sąd

2020-04-08 13:09 sz
 Pierwsza miłość, odcinek 3056: Kalina i Krystian stracą córkę! Zajmie się nimi sąd
Autor: ATM CHMURA Pierwsza miłość, odcinek 3056: Kalina i Krystian stracą córkę! Zajmie się nimi sąd

W 3036 odcinku "Pierwszej miłości" Kalina (Magdalena Wieczorek) i Krystian (Patryk Pniewski) dowiedzą się, że mogą stracić Marlenkę (Eliza Dzikowicz)! Para wpadnie w bardzo poważne kłopoty. W 3056 odcinku zainteresuje się nimi sąd. Czy odbierze im córkę? Sprawdź, co wydarzy się w serialu "Pierwsza miłość".

"Pierwsza miłość" odcinek 3056 - środa, 15.04.2020, o godz. 18 w Polsacie

Kalina i Krystian z "Pierwszej miłości" są w poważnych tarapatach. Już wcześniej chłopak został przyłapany, kiedy zajmował się Marlenką będąc pod wpływem alkoholu. Wkrótce sprawa znacząco się pogorszy. 

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3055: Marysia usłyszy okrutną diagnozę dla chorej Julki! Jej córka umrze? 

W 3056 odcinku to Krystian sprowadzi kłopoty na rodzinę. Podczas pobytu na wystawie w galerii zacznie zachowywać się nieodpowiednio, a tego samego dnia on i Kalina dostaną listowne powiadomienie z sądu. Wymiar sprawiedliwości wyznaczy im kuratora i zagrozi odebraniem córki!

Na tym jednak nie koniec. W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" dojdzie do wizytacji urzędnika. Ten zacznie namawiać bohaterkę do rozstania się z Krystianem. Mało tego, zagrozi, że jeśli Kalina tego nie zrobi, to wystawi im złą opinię i stracą dziecko. Kurator zrobi to, ponieważ ukochana Krystiana wpadnie mu w oko. Nawet nie będzie starał się ukryć, że dziewczyna mu się podoba... Co z tego wyniknie? Przekonamy się już wkrótce. Zajrzyj do naszej galerii.

Sprawdź też: Pierwsza miłość, odcinek 3054: Seweryn porwie syna Kazanowej ze szpitala! Podrzuci niemowlę do "Okna życia" - ZWIASTUN

Najnowsze