Pierwsza miłość, odcinek 3050: Emilka po próbie samobójczej Mateusza wróci do psychopaty - ZWIASTUN

2020-04-04 7:07 Ag
 Pierwsza miłość, odcinek 3050: Emilka po próbie samobójczej Mateusza wróci do psychopaty
Autor: Youtube Pierwsza miłość, odcinek 3050: Emilka po próbie samobójczej Mateusza wróci do psychopaty

W 3050 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Mateusz (Lesław Żurek) przeżyje próbę samobójczą. Po tym jak rzucił się na Emilkę (Anna Ilczuk) z nożem i groził, że zabije ją albo siebie doszło do tragedii. Cudem uratowany przed śmiercią psychopata Mateusz trafi do szpitala, a dręczona wyrzutami sumienia Emilka zacznie mieć wątpliwości czy dobrze zrobiła zostawiając kochanka. Rodzina i przyjaciele Emilki w 3050 odcinku "Pierwszej miłości" zaczną się bać, że kobieta wróci do swojego oprawcy, który uzależnił ją od siebie! Bartek (Rafał Kwietniewski) przekaże złe wieści byłej Mateusza. Zobaczcie ZWIASTUN "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3050 - poniedziałek, 6.04.2020, o godz. 18 w Polsacie

Czy Emilka z "Pierwszej miłości" uwolni się wreszcie od psychola Mateusza, który znęca się nad nią i brutalnie bije przy każdej okazji? Oprawca Emilki przeżyje próbę samobójczą, choć wszyscy jej bliscy liczyli na to, że jego śmierć rozwiąże wszystkie problemy. W 3050 odcinku "Pierwszej miłości" Mateusz trafi do szpitala, a Emilka spróbuje dojść do siebie po traumatycznych przejściach.

Cały czas będą przy niej najbliżsi - Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) oraz mąż Bartek. Bo stan psychiczny Emilki w 3050 odcinku "Pierwszej miłości" będzie bardzo zły. Obwini siebie o to, co się stało, bo przecież gdyby nie próbowała uciec od Mateusza, kochanek nie zrobiłby sobie krzywdy. Mimo, że rodzina i znajomi będą ją przekonywali, że to ona była ofiarą, wyrzuty sumienia okażą się silniejsze.

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3054: Mateusz zwariuje w szpitalu po próbie samobójczej! Przywiążą go do łóżka

Po próbie samobójczej w 3050 odcinku "Pierwszej miłości" zwłaszcza Bartek zacznie się bać, że jego żona zostanie ze swoim katem, że nie opuści Mateusza, który przecież teraz będzie potrzebował jej opieki. Załamany ostatnimi wydarzeniami Miedzianowski przekaże tragiczne złe wieści Wandzie (Monika Pikuła), niedoszłej żonie Mateusza, która miała pomóc Bartkowi go zniszczyć.

Sprawdź też: Pierwsza miłość, odcinek 3052: Marysia odda śmiertelnie chorą córkę Julkę pod opiekę pijanego lekarza

Pierwsza miłość. Janek (Maciej Mikołajczyk), Emilka (Anna Ilczuk)
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Janek (Maciej Mikołajczyk), Emilka (Anna Ilczuk)
Pierwsza miłość. Marian Śmiałek (Paweł Okoński), Emilka (Anna Ilczuk), Anna (Agnieszka Stachura)
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Marian Śmiałek (Paweł Okoński), Emilka (Anna Ilczuk), Anna (Agnieszka Stachura)
Najnowsze