Pierwsza miłość, odcinek 3043: Artur stchórzy. Zawiedzie syna przez błąd Kingi - ZWIASTUN

2020-03-26 14:18 sz
Pierwsza miłość, odcinek 3043: Artur stchórzy. Zawiedzie syna przez błąd Kingi - ZWIASTUN
Autor: YouTube ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3043: Artur stchórzy. Zawiedzie syna przez błąd Kingi - ZWIASTUN

W 3043 odcinku "Pierwszej miłości" Artur (Łukasz Płoszajski) przekona się, że popełnił błąd wchodząc w dziwny układ z Kingą (Aleksandra Zienkiewicz). Bardzo szybko okaże się, że nie jest w stanie powiedzieć o nim synowi. Tomek (Oskar Wojciechowski) w 3043 odcinku całkowicie zawiedzie się na ojcu. Co się wydarzy? Nie przegap serialu "Pierwsza miłość".

"Pierwsza miłość" odcinek 3043, czwartek, 26.03.2020, o godz. 18 w Polsacie

W serialu "Pierwsza miłość" Artur utknął w bardzo dziwnym układzie z Kingą. Kulczycka wdała się w romans i postawiła wszystko na jedną kartę. Po wielu latach małżeństwa z niewłaściwym człowiekiem chce w końcu być szczęśliwa i złożyła papiery rozwodowe. Wyprowadziła się z mieszkania, które dzieliła z Arturem i zamieszkała z nowym kochankiem. Pozostała kwestia dzieci. W "Pierwszej miłości" Artur zgodził się, żeby co dwa tygodnie zamieniali się "dyżurami" i opieką nad synami.

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3049: Emilka ucieknie od Mateusza! Psychol popełni samobójstwo?

W 3043 odcinku dorastający Tomek spyta ojca czy mógłby urządzić imprezę w mieszkaniu. Zaplanuje domówkę na czas, w którym będzie właśnie u Kulczyckiego. Bohater "Pierwszej miłości" nie będzie w stanie podjąć decyzji. Do tego dojdzie strach przed tym, jak chłopak zareaguje, gdy usłyszy o nowych ustaleniach z Kingą. 
- Myślę, że niezły z ciebie frajer i to na pewno nie jest skomplikowane! - Tomek wybuchnie, kiedy ojciec zacznie kręcić. Artur, postawiony pod ścianą, zadzwoni do byłej partnerki:
- Ty nabroiłaś, ty im o tym powiesz!

Czy rodzina Kulczyckich jeszcze dojdzie do porozumienia? Jedno jest pewne, że już nic nie wróci do dawnego stanu rzeczy. Najbardziej ucierpią na tym dzieci!

Sprawdź też: Pierwsza miłość, odcinek 3044: Mikser zamieszany w morderstwo! Znajdzie zwłoki prostytutki. To Magda?- ZWIASTUN

Najnowsze