Pierwsza miłość, odcinek 3038: Bartek będzie podglądał Emilkę i Mateusza. Dojdzie do tragedii? - ZWIASTUN

2020-03-14 7:28 Ag
Pierwsza miłość, odcinek 3038: Bartek będzie podglądał Emilkę i Mateusza. Dojdzie do tragedii? - ZDJĘCIA
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3038: Bartek będzie podglądał Emilkę i Mateusza. Dojdzie do tragedii? - ZDJĘCIA

W 3038 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Bartek (Rafał Kwietniewski) na własne oczy przekona się jaki koszmar Emilka (Anna Ilczuk) przeżywa u boku Mateusza (Lesław Żurek). Brutalnie bita, poniżana, terroryzowana psychicznie wciąż nie będzie miała odwagi odejść od "ukochanego". Żeby jej bronić przed oprawcą Bartek wynajmie kamper i zacznie obserwować z niego swoją żonę. Namówi też Artura (Łukasz Płoszajski), żeby razem z nim podglądał Emilkę i bezwzględnego psychola. I właśnie wtedy w 3038 odcinku "Pierwszej miłości" rozegra się tragedia...

"Pierwsza miłość" odcinek 3038 - czwartek, 19.03.2020, o godz. 18 w Polsacie

Czy w Bartek z "Pierwszej miłości" uratuje Emilkę przed Mateuszem? Z pomocą Artura uda mu się powstrzymać psychola przed wywiezieniem jej do Włoch, choć zostanie zatrzymany na lotnisku, ale na tym jeszcze nie koniec koszmaru! Bartek, żeby mieć na oku swoją żonę posunie się do skrajnego szaleństwa. Wypożyczy kamper, ustawi go przed kamienicą, w której jest mieszkanie Emilki, żeby śledzić każdy jej ruch i podglądać ją przez okna!

Patrz też: Pierwsza miłość. Dramatyczny wypadek Julki. Córka Marysi utopi się w wannie! - ZDJĘCIA

W 3038 odcinku "Pierwszej miłości" Bartek namówi Artura na wspólną obserwację Emilki i Mateusza w jej mieszkaniu. Podczas jednego z wieczorów na ich oczach niemalże dojdzie do tragedii. Miedzianowski będzie przerażony tym co kochanek jego żony jest w stanie zrobić. Ale nie zdoła w żaden sposób jej pomóc. Poza tym pod kamienicą pojawi się osoba bliska Mateuszowi... Jego niedoszła żona Wanda (Monika Pikuła)! Tyle tylko, że Bartek jej nie rozpozna.

Przerażające wydarzenie w 3038 odcinku "Pierwszej miłości" z udziałem Mateusza to dopiero będzie początek...Następnego dnia Bartek zauważy nieznajomą osobę, która niszczy samochód kochanka Emilki. Sprawcy uda się przed nim uciec, ale Mateusz będzie przekonany, że jego auto porysował zazdrosny Bartek. Zorientuje się bowiem, że mąż Emilki ich śledzi. Psychopata brutalnie zaatakuje także Bartka!

Pierwsza miłość. Bartek (Rafał Kwietniewski)
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Bartek (Rafał Kwietniewski)
Pierwsza miłość. Wanda (Monika Pikuła), Bartek (Rafał Kwietniewski)
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Wanda (Monika Pikuła), Bartek (Rafał Kwietniewski)
Pierwsza miłość. Janek (Maciej Mikołajczyk), Emilka (Anna Ilczuk)
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Janek (Maciej Mikołajczyk), Emilka (Anna Ilczuk)
Pierwsza miłość. Bartek (Rafał Kwietniewski), Emilka (Anna Ilczuk)
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Bartek (Rafał Kwietniewski), Emilka (Anna Ilczuk)
Najnowsze