Pierwsza miłość, odcinek 3019: Aneta gotowa na śmierć! Marysia nie dostanie nic w spadku. Dominika zgarnie wszystko!

2020-02-20 13:50 Ag
 Pierwsza miłość, odcinek 3019: Aneta gotowa na śmierć! Marysia nie dostanie nic w spadku od matki. Dominika zgarnie wszystko!
Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość, odcinek 3019: Aneta gotowa na śmierć! Marysia nie dostanie nic w spadku od matki. Dominika zgarnie wszystko!

W 3019 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Aneta (Maria Pakulnis) będzie szykowała się na śmierć. Biologiczna matka Marysi (Aneta Zając) i Dominiki (Aneta Zając) spisze testament, żeby po jej odejściu zabezpieczyć przyszłość bliźniaczek. Ale nieoczekiwanie w 3019 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia zrzeknie się spadku po Anecie. Cały jej majątek w chwili śmierci dostanie więc Dominika! Przebiegła bliźniaczka zacznie kombinować jak załatwić matkę i siostrę. Będzie chciała zabić Anetę! Zobaczcie ZWIASTUN.

"Pierwsza miłość" odcinek 3019 - piątek, 21.02.2020, o godz. 18 w Polsacie

Czy Aneta z "Pierwszej miłości" umrze? Biologiczna matka Marysi i Dominiki dopiero po ponad 30-latach wyznała im prawdę o sobie. Przez cały ten czas bliźniaczki nawet nie wiedziały o swoim istnieniu. Teraz Aneta postanowiła nadrobić stracone lata i być prawdziwą mamą dla córek.

Świadoma tego, że między córkami trwa otwarty konflikt, który może jeszcze nasilić się kiedy jej kiedyś zabraknie, w 3019 odcinku "Pierwszej miłości" Aneta postanowi ostatecznie zamknąć kwestię spadku i swojego testamentu. Oczywiście cały majątek będzie chciała sprawiedliwie podzielić między bliźniaczki.

Ale Marysia zgłosi sprzeciw! W 3019 odcinku "Pierwszej miłości" zrzeknie się fortuny Pałkowskiej i zostawi wszystko Dominice. Dlaczego? Skąd taki hojny gest Marysi? Po prostu uzna, że ma wystarczająco dużo, żeby nie martwić się o przyszłość swoją i swojej rodziny, a pieniądze bardziej należą się Dominice, której los nie oszczędzał.

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3023: Kinga zażąda rozwodu i wyrzuci Artura na bruk! Przez nią dzieci będą cierpiały

Niepokój Marysi w 3019 odcinku "Pierwszej miłości" wzbudzi tylko obecność w domu matki Arlety (Joanna Majstrak). Poprosi Melkę (Ewa Jakubowicz) by sprawdziła jej kartotekę. Aneta wybierze się z córką do notariusza, aby uregulować sprawę spadku. Na podpisaniu testamentu zjawi się także Dominika, która po śmierci Anety dostanie wszystko.


Sprawdź też: Pierwsza miłość, odcinek 3021: Policja w mieszkaniu pobitej Emilki! Sadysta Mateusz trafi do więzienia?

Ani Aneta, ani Marysia w 3019 odcinku "Pierwszej miłości" nie będą podejrzewały do jakiego okrucieństwa chce się posunąć Dominika. Bo przebiegła bliźniaczka będzie chciała załatwić siostrę i matkę. Niedługo potem w "Pierwszej miłości" podpali galerię Anety, a kilka tygodni później zrzuci ją ze schodów! Dominika będzie chciała bowiem zabić Anetę!

Pierwsza miłość. Aneta Pałkowska (Maria Pakulnis), Marysia (Aneta Zając), Dominika (Aneta Zając), Michał (Wojciech Błach)
Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość. Aneta Pałkowska (Maria Pakulnis), Marysia (Aneta Zając), Dominika (Aneta Zając), Michał (Wojciech Błach)
Pierwsza miłość. Aneta Pałkowska (Maria Pakulnis)
Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość. Aneta Pałkowska (Maria Pakulnis)
Pierwsza miłość. Aneta Pałkowska (Maria Pakulnis), Dominika Porcz (Aneta Zając)
Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość. Aneta Pałkowska (Maria Pakulnis), Dominika (Aneta Zając)
Pierwsza miłość. Aneta Pałkowska (Maria Pakulnis), Marysia (Aneta Zając), Dominika (Aneta Zając)
Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość. Aneta Pałkowska (Maria Pakulnis), Marysia (Aneta Zając), Dominika (Aneta Zając)
Najnowsze