Pierwsza miłość, odcinek 3021: Policja w mieszkaniu pobitej Emilki! Sadysta Mateusz trafi do więzienia?

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3021: Policja w mieszkaniu pobitej Emilki! Sadysta Mateusz trafi do więzienia?

Pierwsza miłość, odcinek 3021: Policja w mieszkaniu pobitej Emilki! Sadysta Mateusz trafi do więzienia?

2020-02-17 7:05

Czy Emilka (Anna Iluczk) z serialu "Pierwsza miłość" uwolni się wreszcie od Mateusza (Lesław Żurek), bezwzględnego damskiego boksera, który znęca się nad nią fizycznie i psychicznie? W 3021 odcinku "Pierwszej miłości" w mieszkaniu Emilki zjawi się policja, która ze szpitala dostanie zgłoszenie o kobiecie pobitej przez partnera. Okaże się, że to Bartek (Rafał Kwietniewski) nasłał stróży prawa na kochanka swojej byłej żony! Dowie się bowiem o skatowaniu Emilki przez Mateusza! Ale czy sadysta trafi za kratki za swoje bestialstwo?

"Pierwsza miłość" odcinek 3021 - wtorek, 25.02.2020, o godz. 18 w Polsacie

Tuż po tym jak w "Pierwszej miłości" Mateusz tak dotkliwie pobije Emilkę, że kobieta trafi do szpitala odwróci się od niej też najbliższa osoba. Marian Śmiałek (Paweł Okoński) nie wybaczy córce, że nie przyjechała na jego ślub z Anną (Agnieszka Suchora). W 3021 odcinku "Pierwszej miłości" Emilka straci wsparcie ojca. I choć w obronie byłej żony stanie Bartek, to rozżalony Śmiałek nie będzie w stanie zapomnieć córce, że zawiodła go w tak ważnym dniu.

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3022: Kinga porzuci rodzinę dla Janka! Powstrzyma kochanka przed wyjazdem do Jemenu

Tymczasem Bartek ustali, że Emilka trafiła do szpitala z poważnymi obrażeniami wskazującymi na pobicie. Od razu domyśli się, że to sprawka Mateusza i postanowi działać! W 3021 odcinku "Pierwszej miłości" w mieszkaniu Emilki nieoczekiwanie pojawi się patrol policji. Okaże się, że funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie ze szpitala, do którego trafiła kiedyś pobita kobieta. Bedą chcieli sprawdzić, czy nie jest ona ofiarą przemocy domowej.

Czy Emilka w 3021 odcinku "Pierwszej miłości" powie policjantom prawdę, że Mateusz znęca się nad nią fizycznie i psychicznie? Zastraszona ofiara sadysty nie piśnie ani słowa! Co więcej, wściekły Mateusz zjawi się w szpitalu i rzuci się na lekarza, który pomógł pobitej Emilce!

Sprawdź też: Pierwsza miłość, odcinek 3024: Sabina zacznie znęcać się nad chorym Karolem. Ewa naśle na nią policję

Pierwsza miłość. Emilka (Anna Ilczuk), Mateusz (Lesław Żurek)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Emilka (Anna Ilczuk), Mateusz (Lesław Żurek)
Pierwsza miłość. Emilka (Anna Ilczuk), Mateusz (Lesław Żurek)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Emilka (Anna Ilczuk), Mateusz (Lesław Żurek)
Pierwsza miłość. Bartek (Rafał Kwietniewski)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Bartek (Rafał Kwietniewski)
Pierwsza miłość. Mateusz (Lesław Żurek)

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Mateusz (Lesław Żurek)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze