Pierwsza miłość, odcinek 3022: Kinga porzuci rodzinę dla Janka! Powstrzyma kochanka przed wyjazdem do Jemenu

2020-02-14 12:35 sz
Pierwsza miłość, odcinek 3022: Kinga porzuci rodzinę dla Janka! Powstrzyma kochanka przed wyjazdem do Jemenu
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3022: Kinga porzuci rodzinę dla Janka! Powstrzyma kochanka przed wyjazdem do Jemenu

Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) z serialu "Pierwsza miłość" porzuci rodzinę dla kochanka! W 3022 odcinku "Pierwszej miłości" podejmie ostateczną decyzję o odejściu od Artura (Łukasz Płoszajski). Teraz liczy się dla niej tylko Janek (Maciej Mikołajczyk), który w efekcie zemsty Kulczyckiego postanowi wylecieć do Jemenu. Czy Kinga w serialu "Pierwsza miłość" zdoła go powstrzymać? Sprawdź, co wydarzy się w 3022 odcinku.

"Pierwsza miłość" odcinek 3022 - środa, 26.02.2020, o godz. 18 w Polsacie

W serialu "Pierwsza miłość" dojdzie do rozłamu rodziny Kulczyckich! Okaże się też, że niewierny Artur o wiele gorzej znosi zdradę, niż w poprzednich latach robiła to Kinga. Kulczycki bowiem wielokrotnie zdradzał swoją żonę, a w 3022 odcinku zrozumie, jakie to uczucie.

Janek i Kinga nie mogli powstrzymać wybuchu namiętności. Kulczycka w serialu "Pierwsza miłość" w końcu przyzna się mężowi do zdrady. Nie będzie tym faktem zachwycony, szczególnie, że mają dwójkę dorastających synów - oczywiście wcześniej sam nie brał tego pod uwagę, gdy latał za innymi panienkami.

Wkrótce w serialu "Pierwsza miłość" Artur odkryje maile, które Janek pisał do Kingi. Wpadnie w szał! Dogada się z Sylwią (Edyta Herbuś), żeby wyrzuciła go z redakcji. Kulczycki posunie się do szantażu. Zagrozi dziennikarce, że inaczej eksmituje ją na bruk. Niestety, to dopiero początek jego zemsty na kochanku żony. 

SPRAWDŹ TEŻ >>> Pierwsza miłość, odcinek 3024: Sabina zacznie znęcać się nad chorym Karolem. Ewa naśle na nią policję

Kinga spróbuje przekonać męża, żeby doszli do porozumienia. Zawrą układ, w wyniku którego Kulczycka podczas jednego ze spotkań biznesowych męża będzie wciąż udawać przykładną matkę i partnerkę. W tym czasie bezrobotny Janek w serialu "Pierwsza miłość" podejmie decyzję o wyjeździe do Jemenu i zacznie pakować swoje rzeczy. 

W 3022 odcinku "Pierwszej miłości" Kinga zrobi wszystko, żeby powstrzymać kochanka przed wylotem. Zostawi rodzinę i zacznie go szukać. Znajdzie Janka na dworcu kolejowym i wyzna mu miłość! Artur zostanie kompletnie sam. Będzie musiał jakoś wytłumaczyć synom, gdzie jest ich matka i dlaczego zniknęła...

CZYTAJ TEŻ >>> Pierwsza miłość, odcinek 3018: Skandal na ślubie Mariana Śmiałka i Anny! Panna młoda ucieknie - ZDJĘCIA

Najnowsze