Pierwsza miłość, odcinek 3001: Łukasz zginie. Wodnik zabije syna, który zasłoni ciałem Melkę - ZWIASTUN

2020-01-28 14:02 Ag
Pierwsza miłość, odcinek 3001: Łukasz zginie! Gangster Wodnik zabije Łukasza, żeby zemścić się na Melce - ZDJĘCIA
Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość, odcinek 3001: Łukasz zginie! Gangster Wodnik zabije Łukasza, żeby zemścić się na Melce - ZDJĘCIA

Śmierć Łukasza (Jan Wieczorkowski) w serialu "Pierwsza miłość" to będzie cios dla Melki (Ewa Jakubowicz)! W 3001 odcinku "Pierwszej miłość" gangster "Wodnik" (Daniel Olbrychski) będzie chciał zabić Melkę, którą dopadnie na peronie, ale celując z pistoletu trafi własnego syna. Postrzeli Łukasza, który zginie na miejscu. Zrozpaczona Melka nie zdoła nic zrobić. W 3001 odcinku "Pierwszej miłości" będzie bezradnie patrzyła jak Łukasz umiera na jej oczach.

"Pierwsza miłość" odcinek 3001 ŚMIERĆ ŁUKASZA - wtorek, 28.01.2020, o godz. 18 w Polsacie

Łukasz z "Pierwszej miłości" umrze, bo żądny zemsty "Wodnik" nie zniesie myśli, że przez Melkę stracił nie tylko syna, ale także pieniądze! Zaraz po tym jak ojciec Łukasza wyjdzie z więzienia nie będzie w stanie wybaczyć mu, że oddał cały jego majątek na dom dziecka.

Postanowi zemścić się na Melce, którą obwinia o przemianę syna. Od momentu gdy Łukasz trafił do aresztu oskarżał Melkę o zniszczenie mu życia. Uważał, że nie zasługuje na bycie z jego synem.

Sprawdź też: Pierwsza miłość, odcinek 3006: Samobójcza misja Melki! Nie wytrzyma po śmierci Łukasza

"Wodnik" swój plan zrealizuje w 3001 odcinku "Pierwszej miłości". Tymczasem Melka, po kłótni z Łukaszem, postanowi wyjechać z Wrocławia. Mimo jej sprzeciwu mąż wyciągnął swojego ojca zza krat, bo ujawnił, że "Wodnik" wcale nie zabił Pawła (Michał Malinowski). 

Pierwsza miłość. Olgierd Gwiazda Wodnik (Daniel Olbrychski)
Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość. Olgierd Gwiazda Wodnik (Daniel Olbrychski)
Pierwsza miłość. Melka (Ewa Jakubowicz), Łukasz (Jan Wieczorkowski)
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Melka (Ewa Jakubowicz), Łukasz (Jan Wieczorkowski)

W 3001 odcinku "Pierwszej miłości" gangster razem ze swoim zaufanym człowiekiem Rozłuckim (Paweł Ławrynowicz) namierzy Melkę na peronie. Wyceluje do niej z pistoletu i pociągnie za spust. W tej samej chwili na peron wbiegnie Łukasz, który zasłoni Melkę własnym ciałem. "Wodnik" trafi własnego syna - zabije go, chcąc zemścić się na policjantce.

Melka nie będzie mogła nic już zrobić. Łukasz umrze na jej oczach w 3001 odcinku "Pierwszej miłości". Zrozpaczoną Melką zajmą się Marysia (Aneta Zając) i Piotrek (Michał Mikołajczak). Ale po śmierci Łukasza uda jej się wymknąć z domu.

Co będzie z "Wodnikiem"? Ucieknie z peronu, żeby policja nie dopadła go za zabójstwo Łukasza.

Sprawdź też: Pierwsza miłość, odcinek 2997: Kinga znów zdradzi Artura! Teresa namówi ją na romans z Jankiem - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Melka (Ewa Jakubowicz)
Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość. Melka (Ewa Jakubowicz)
Najnowsze