Pierwsza miłość, odcinek 3006: Samobójcza misja Melki! Nie wytrzyma po śmierci Łukasza

2020-01-19 16:17 sz
Pierwsza miłość, odcinek 3006: Samobójcza misja Melki! Nie wytrzyma po śmierci Łukasza
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3006: Samobójcza misja Melki! Nie wytrzyma po śmierci Łukasza

Melka w 3006 odcinku "Pierwszej miłości" zgłosi się na samobójczą misję. W nadchodzących odcinkach Łukasz (Jan Wieczorkowski) umrze od postrzału, zasłaniając żonę własnym ciałem. Po jego śmierci Melka z serialu "Pierwsza miłość" pogrąży się w rozpaczy. Aby zapomnieć o tragicznych wydarzeniach, wbrew szefowi, zgłosi się na śmiertelnie niebezpieczną misję. Czy zginie z rąk przestępcy? Sprawdź, co się wydarzy.

"Pierwsza miłość", odcinek 3006 - wtorek, 4.02.2020, o godz. 20.15 w TVN

Melka z serialu "Pierwsza miłość" w nadchodzących odcinkach przeżyje śmierć męża. Łukasz zginie na stacji kolejowej, zasłaniając ukochaną własnym ciałem. Postrzeli go jego ojciec i prawnik nie, pomimo usilnych prób uratowania go, nie przeżyje. 

Jego żona pogrąży się w rozpaczy po stracie ukochanego i rzuci się w wir pracy. Wirski (Tadeusz Ratuszański) 3006 odcinku będzie przeciwny temu, by Melka brała jakiekolwiek trudne zadania, jednak ona nie posłucha. Postanowi znowu wcielić się w prostytutkę. Dlaczego to zrobi? Okaże się, że policja w "Pierwszej miłości" od dłuższego czasu ma problem ze złapaniem seryjnego gwałciciela. Melka będzie robić za przynętę! Na szczęście z pozoru samobójcza misja zakończy się powodzeniem i sprawca zostanie schwytany. 

Zadowoleni policjanci jednak nie dopilnują wszystkiego i gwałciciel ucieknie z radiowozu. Melka od razu ruszy za nim, ponownie narażając swoje życie. Odniesie sukces! Tym razem przestępca nie wymknie się organom ścigania. Niestety to nie koniec historii. W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" Melka zacznie stosować brutalne, niedozwolone techniki podczas przesłuchań. To jasne, że nagła zmiana będzie spowodowana śmiercią Łukasza. Czy Długosz zdoła pozbierać się po stracie?

Najnowsze