Pierwsza miłość, odcinek 2972: Ślub Melki i Łukasza. Gangster "Wodnik" urządzi krwawą jatkę? - ZWIASTUN

2019-12-09 12:26 sz
Pierwsza miłość, odcinek 2972: Ślub Melki i Łukasza. Gangster Wodnik urządzi krwawą jatkę? - ZWIASTUN
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 2972: Ślub Melki i Łukasza. Gangster "Wodnik" urządzi krwawą jatkę? - ZWIASTUN

W 2972 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Łukasz (Jan Wieczorkowski) i Melka (Ewa Jakubowicz) wezmą ślub! Niestety nie obejdzie się bez niezapowiedzianej wizyty. W 2972 odcinku "Pierwszej miłości" ceremonię popsuje Wodnik (Daniel Olbrychski), który zjawi się w obstawie gangsterów. Czy urządzi krwawą jatkę? Zobacz zwiastun i sprawdź, co wydarzy się w serialu "Pierwsza miłość".

"Pierwsza miłość" odcinek 2972 - środa, 11.12.2019, o godz. 18 w Polsacie

W serialu "Pierwsza miłość" Łukasz i Melka są jak Romeo i Julia - ona policjantka z powołania, a on syn gangstera. Wodnik kontroluje wszystko, od narkotyków, po prostytucję. W poprzednich odcinkach "Pierwszej miłości" udowodnił już, że nie ma żadnej litości dla nikogo, nawet, jeśli jest to narzeczona pierworodnego syna. W końcu zlecił zabójstwo Melki!

ZOBACZ TEŻ >>> Pierwsza miłość, odcinek 2971: Teresa porwie synów Kingi i Artura! Rzuci się z nożem na Tomka i Maćka - ZWIASTUN

W 2972 odcinku Melka i Łukasz wezmą ślub. Niestety nie obędzie się bez wizyty Olgierda, który przyprowadzi ze sobą liczną obstawę złożoną z bandytów. Co zrobi? Czy w serialu "Pierwsza miłość" dojdzie do krwawej jatki? Zobacz zwiastun z epickimi scenami i czytaj dalej.

W 2972 odcinku "Pierwszej miłości" na widok mafii wszyscy policjanci obecni na ślubie powstaną, gotowi na starcie. Nie będą przygotowani do konfrontacji z ludźmi Wodnika. 

- Piękny dzień mamy, prawda? - ryknie gangster. Łukasz będzie wściekły widząc ojca. Czy dojdzie do strzelaniny? Najwyraźniej Wodnik uszanuje decyzję syna i nie będzie szukał zwady podczas najważniejszego dnia w jego życiu. W końcu Melka może w przyszłości zostać matką wnuków Olgierda! W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" para młoda nie zazna jednak spokoju. Pojawią się inne komplikacje... Sprawa zaginięcia Pawła (Michał Malinowski) zacznie się wyjaśniać!

Najnowsze