Pierwsza miłość, odcinek 2966: Bartek prześpi się z Pauliną. Szybko pożałuje seksu z żoną zmarłego brata

2019-11-29 13:52 Ag
Pierwsza miłość. Bartek (Rafał Kwietniewski), Paulina (Julia Pogrebińska)
Autor: Polsat Pierwsza miłość. Bartek (Rafał Kwietniewski), Paulina (Julia Pogrebińska)

W 2966 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Bartek (Rafał Kwietniewski) i Paulina (Julia Grant-Scott) wylądują w łóżku. Byli kochankowie, którzy cztery lata temu mieli gorący romans, znów dadzą się ponieść namiętności. Po gorącym seksie nastrój szubko jednak pryśnie, a Bartek w 2966 odcinku "Barw szczęścia" odtrąci żonę swojego zmarłego brata Norberta (Łukasz Konopka). Dlaczego? Bo wciąż będzie kochał swoją niewierną żonę Emilkę (Anna Ilczuk).

"Pierwsza miłość" odcinek 2966 - wtorek, 3.12.2019, o godz. 18 w Polsacie

W 2966 odcinku "Pierwszej miłości" Bartek i Paulina znów ulegną pożądaniu. Od czasu wyjazdu Emilki do Wrocławia z kochankiem Mateuszem (Lesław Żurek) porzucony Miedzianowski zbliżył się do swojej bratowej, z którą kiedyś łączył go bardzo namiętny romans. Oboje samotni będą szukali chwilowego pocieszenia. Tyle tylko, że dla Pauliny to będzie coś więcej!

Patrz też: Pierwsza miłość. Ślub Melki i Łukasza. Mafia "Wodnika" zniszczy ceremonię - ZDJĘCIA

Seks Bartka i Pauliny w 2966 odcinku "Pierwszej miłości" nie otworzy nowego rozdziału ich szalonej historii miłości. Powód? Zaraz po miłosnych uniesieniach mężczyzna wyskoczy z łóżka jak poparzony. Uprzedzi Paulinę, że popełnił wielki błąd, że nie jest gotowy na poważny związek, ponieważ wciąż kocha Emilkę.

Cztery lata temu ta para w "Pierwszej miłości" naprawdę miała szansę stworzyć trwały związek. Teraz jednak wszystko się zmieniło - to Emilka zostawiła Bartka dla Mateusza, czym głęboko go zraniła, a u Paulina została wdową. Norbert zmarł kilka miesięcy temu w makabrycznych okolicznościach >>>.

Jak w 2966 odcinku "Pierwszej miłości" zareaguje Paulina kiedy usłyszy od Bartka, że kochanek wcale nie chce z nią być? To będzie dla niej cios prosto w serce!