Pierwsza miłość, odc. 1219 - streszczenie, opis. Kaśka zastaje półnagich Pawła i Annę

2011-01-05 3:03 (ac)

Kaśka jest w dużym szoku, kiedy z rana na podłodze w knajpie znajduje półnagich Pawła i Annę. Śmiałek oficjalnie zostaje mianowany dyrektorem do spraw produkcji w firmie Makowskiej. Roman i Florek są gotowi wycofać się z meczu. Marian alarmuje o tym fakcie Bartka. Weksler ofiarowuje córce spóźniony prezent urodzinowy. Jest to członkostwo w radzie nadzorczej Kulczycki Corporation.

Kaśka jest zszokowany, gdy rano na podłodze w restauracji zastaje półnagich Pawła i Annę. Zakochani udają się na poranny spacer, podczas którego rozmawiają o swoim związku. Okazuje się, że oboje pragną, aby tym razem wszystko im się udało.

>>> Streszczenia, opisy seriali TV na SE.pl

Tymczasem w Wadlewie Śmiałek oficjalnie zostaje mianowany dyrektorem do spraw produkcji w firmie Makowskiej.

Roman i Florek są gotowi wycofać się z meczu. Marian alarmuje o tym fakcie Bartka.

Sabina jest podekscytowana wieczorem, jaki spędziła z Aleksem. Jest nim szczerza zauroczona. Ola z trudem może słuchać o jej fascynacji. Nie wie, co powinna zrobić w takiej sytuacji. Jest szczególnie skonsternowana po kolejnej rozmowie z Aleksem, który wprost namawia ją, żeby rozstała się z Mikołajem. Ola nie szczędzi mu przykrych słów, nazywając go krętaczem, egoistą i narcyzem.

W rozmowie z Renatą stara się znaleźć wskazówki, jak powinna postąpić. Zgodnie z jej radą, jedynym wyjściem jest powiedzieć przyjaciółce o tym, co się dzieje.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali.

Weksler ofiarowuje córce spóźniony prezent urodzinowy. Jest to członkostwo w radzie nadzorczej Kulczycki Corporation. Jest zdania, że nadszedł najodpowiedniejszy czas, żeby córka nauczyła się gospodarności, a członkostwo w takiej spółce będzie dla niej najlepszą lekcją.

Karol i Aneta przypadkowo wpadają na siebie w barze.

Najnowsze