Pierwsza miłość, odc. 1218 - streszczenie, opis. Sabina wyprawia huczną imprezę

2011-01-04 3:37 (ac)

Sabina wydaje huczną imprezę urodzinową.

Sabina jest mile zaskoczona, że Aleks zjawił się na jej przyjęciu urodzinowym. Niestety dla wykładowcy impreza jest tylko pretekstem do spędzenia czasu z Olą. Aleks nie przestaje jej adorować. Nie zważa nawet na to, że dziewczyna jest zajęta.

Zaproszenie na przyjęcie przyjmuje również Grażyna. Sabina jest zaskoczona obecnością mamy. Błażej zamierza dotrzymać jej towarzystwa podczas wieczoru. Nie ma najmniejszej ochoty spędzać czasu ze swoimi rówieśnikami. W miarę upływu czasu Grażyna rozluźnia się i czuje coraz bardziej swobodnie. Opowiada Błażejowi historie ze swoich studenckich czasów.

>>> Streszczenia, opisy seriali TV na SE.pl

Bartek i Patryk starają się wyciągnąć jakieś informacje od Śmiałka na temat tajemniczego wyjazdu Janiny. Marian ma wyrzuty sumienie, że nie zareagował na czas, że nie domyślił się, co się dzieje. Janina zapewne wróciła do swojego marynarza do Świnoujścia, dla którego kiedyś zostawiła jego.

Anna i Kinga starają się ochłonąć po ostatnim przykrym incydencie z właścicielem klubu fitness. Próbują znaleźć jakieś wyjście z sytuacji, które byłoby satysfakcjonujące dla obu stron. Powrót do pracy na takich samych warunkach wydaje się najmniej rozsądnym rozwiązaniem.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali.

Dużym zaskoczeniem dla Pawła jest widok dogadujących się ze sobą dziewczyn. Nie zna przyczyny poprawy ich relacji, ale nie kryje zdziwienia. Gdy Paweł i Anna zostają sami w barze, dają się ponieść chwili...

Najnowsze