Pierwsza miłość., odc. 1217 - streszczenie, opis. Trwają przygotowania do urodzin Sabiny

2011-01-03 3:57 (ac)

Po przeczytaniu listu ze Świnoujścia, Janina podejmuje decyzję i zaczyna się pakować. Tymczasem trwają przygotowania do imprezy urodzinowej Sabiny.

Po przeczytaniu listu ze Świnoujścia, Janina podejmuje decyzję i zaczyna się pakować. Bartek jest zaskoczony takim obrotem spraw. Pielęgniarka nie zamierza mu tego w żaden sposób tłumaczyć.

Anna kolejny raz stara się dopiec Kindze. Nie szczędzi jej kąśliwych uwag. Ale z powodu rodzinnych kłopotów Kinga traci chęć do jakiekolwiek konfrontacji. Dopiero Ela i Łukasz uświadamiają Annie, jakie kłopoty ma teraz Kinga.

>>> Streszczenia, opisy seriali TV na SE.pl

Bogdan zjawia się w klubie fitness i bezpośrednio nalega, aby Anna jakoś mu się odwdzięczyła za pomoc, jaką od niego otrzymała. Szef uważa, że należy mu się "miła" nagroda. Kiedy zaczyna dobierać się do Anny, w klubie zjawia się Kinga i ratuje ją z opresji.

Tymczasem trwają przygotowania do imprezy urodzinowej Sabiny. Błażej w tym czasie ma zajmować się organizacją jej wolnego czasu, byle tylko solenizantka nie siedziała w domu.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali.

Podczas wspólnie spędzanego popołudnia Błażej odbiera telefon od jej mamy. Zaprasza Grażynę na imprezę. Zjawia się również główna niespodzianka - Aleks.