Pierwsza miłość. Marta zmieni się nie do poznania! Fani nie są zachwyceni metamorfozą byłej kochanki Artura – ZDJĘCIE

i

Autor: Instagram Pierwsza miłość. Marta zmieni się nie do poznania! Fani nie są zachwyceni metamorfozą byłej kochanki Artura – ZDJĘCIE

Pierwsza miłość

Pierwsza miłość. Marta zmieni się nie do poznania! Fani nie są zachwyceni metamorfozą byłej kochanki Artura – ZDJĘCIE

2022-08-06 17:46

Marta (Honorata Witańska) z serialu „Pierwsza miłość” już tak nie wygląda! Marta zaskoczy widzów w nowym sezonie hitu Polsatu, który pojawi się już we wrześniu! Aktorzy z „Pierwszej miłości” mieli przerwę wakacyjną od kręcenia odcinków, ale większość z nich już wróciła na plan. W sieci pojawiły się zdjęcia odmienionej Marty, która pozuje z Marysią (Aneta Zając), Emilką (Anna Ilczuk) i Kingą (Aleksandra Zienkiewicz). Fani od razu zauważyli dużą zmianę w wyglądzie aktorki. Niestety niektóre komentarze nie są przychylne… Padły mocne słowa!

Przemiana Marty w „Pierwsza miłość” po przerwie wakacyjnej”

Marta zmieni styl w „Pierwsza miłość” po wakacjach 2022, a wszystko stało się jasne dzięki zdjęciu z planu serialu. Aktorki wróciły do kręcenia kolejnych odcinków, które pojawią się już we wrześniu na ekranie Polsatu. Marysia, Kinga i Emilka pozują wypoczęte, opalone i zadowolone, ale wzrok przyciąga Honorata Witańska, która postawiła na nową fryzurę! Aktorka nosiła dotąd blond włosy i tak też spodobała się Arturowi (Łukasz Płoszajski), który umawiał się z kobietą. Z tego uczucia nic więcej się jednak nie rozwinęło, chociaż Marta liczyła na coś więcej. Kulczycki nie był nią zainteresowany na poważnie, a potem w jej życiu zaszły zmiany.

W „Pierwsza miłość” po wakacjach 2022 Marta pokaże się jako szatynka. Trzeba przyznać, że wygląda zupełnie inaczej w ciemnych włosach, chociaż wydaje się, że nie zdecydowała się na duże skrócenie fryzury. Odświeżony wygląd dodał jej świeżości i charakteru.

Sprawdź też: M jak miłość. Szokująca przemiana Gabrieli Raczyńskiej powala! Tak córka Pawła Zduńskiego zmieniała się w serialu - ZDJĘCIA

Fani „Pierwszej miłości” sceptycznie o zmianie Marty

Trzeba przyznać, że pod zdjęciem Marysi, Kingi, Emilki i odmienionej Marty pojawiło się sporo komentarzy, niestety nie wszystkie są przychylne. Niektórzy obserwatorzy twierdzą, że nowa fryzura nie pasuje do Marty i powinna pozostać przy jaśniejszych włosach.

- Marta brunetką? O nie, jako blondynka była hot - brzmi jeden z komentarzy na temat przemiany Marty z "Pierwszej miłości". Na szczęście pojawiła się też masa przychylnych opinii i deklaracja, że widzowie z niecierpliwością czekają na nowy sezon serialu. - ?Sztos?witaj Anetko cudownie razem.wygladacie sliczne buzie piekne usmiechy ?Powodzenua na planie ??pozdrawiam - pisze jedna z osób. - Najlepszy serial ??? zacząłem od początku w wojsku i zawsze ogl na bieżąco ba czasami z wyprzedzeniem - dodaje kolejna, co tylko potwierdza, że fani są gotowi na wrzesień i nową odsłonę "Pierwszej miłości".

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Oliwka przerywa pracę i ucieka z planu! To przez kłamstwa Kajtka dziewczyna nie wytrzymała napiętej atmosfery? - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość ZWIASTUN po wakacjach 2022. Michał przeżyje i powie Marysi, że Kacper nie jest jej bratem
Najnowsze