Ojciec Mateusz sezon 25, odc. 321: minister (Tomasz Łukaszek), komendant (Artur Dziurman)

i

Autor: TVP

Ojciec Mateusz 25 sezon, odcinek 321 - opis, streszczenie: Austriacki artysta Linder zyskuje rozgłos, gdy na wystawie jego prac dochodzi do morderstwa

2021-04-16 9:26

"Ojciec Mateusz'' 25 sezon odcinek 321 w TVP1 w piątek, 16.04.2021, o godz. 21.00. "Ojciec Mateusz" odc. 321 "Woda sodowa" - opis, streszczenie: W Sandomierzu odbywa się wernisaż austriackiego artysty konceptualnego, Lindera (Fred Apke). Słynie on z tego, że nadaje nowe znaczenie przedmiotom codziennego użytku. Niestety, jego sztuka nie znajduje uznania w oczach mieszkańców miasta. Szczególnie, że "eksponaty" następnego dnia pojawiają się na miejscowym bazarku. Niespodziewanie Linder zyskuje rozgłos, gdy na wystawie dochodzi do morderstwa.

Tymczasem lokalna gazeta drukuje artykuł na temat inspektora Możejki jako cenionego kolekcjonera luksusowych wód. Aspirant Nocul wychodzi z pomysłem, by podobną wodę sprezentować komendantowi na urodziny. Plan policjanta komplikuje się za sprawą Lindera i jego kontrowersyjnej sztuki. Tym razem ucierpieć może całe miasto.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze