Ojciec Mateusz 23 sezon odc. 303. Mateusz (Artur Żmijewski), Bogdan Turniej (Robert Koszucki)

i

Autor: vod.tvp.pl Ojciec Mateusz 23 sezon odc. 303. Mateusz (Artur Żmijewski), Bogdan Turniej (Robert Koszucki)

Ojciec Mateusz 24 sezon, odcinek 309 - opis, streszczenie: Młodzież z księdzem Mateuszem rusza na pielgrzymkę do Częstochowy

2020-10-20 15:17

"Ojciec Mateusz'' 24 sezon odcinek 309 w TVP1 w czwartek, 22.10.2020, o godz. 20.55. "Ojciec Mateusz" odc. 309 "Pielgrzymka". Opis, streszczenie: Młodzież z sandomierskiego liceum pod wodzą księdza Mateusza udaje się na pielgrzymkę do Częstochowy. Ksiądz Jacek odkrywa w sobie talent wokalny, którym chętnie zaczyna się dzielić.

W tym czasie ktoś włamuje się do sanktuarium maryjnego w pobliskich Sulisławicach i kradnie koronę z obrazu Matki Boskiej. Do grupy proboszcza dołącza jego dawny uczeń Czarek (Damian Kret), obecnie student i autor pracy naukowej o sulisławickim dziele. Chłopak nawiązuje nić porozumienia z Dorotą (Karolina Bacia). Rezolutna dziewczyna szybko zauważa dziwne zachowanie towarzysza, gdy na trasie pielgrzymki zjawia się policja, chcąca zablokować ucieczkę złodziei.

Mateusz zaczyna łączyć różne fakty i robi wszystko, by odzyskać cenny przedmiot i uratować jednego z pątników przed popełnieniem poważnego życiowego błędu.

Najnowsze