Ojciec Mateusz 24 sezon, odcinek 308 - opis, streszczenie: Międzynarodowi gangsterzy atakują podczas nauk przedmałżeńskich

2020-10-15 15:19 opr. jkk
	Ojciec Mateusz 24 sezon. Tomasz Oświeciński
Autor: AKPA/ Gałązka Ojciec Mateusz 24 sezon. Tomasz Oświeciński

"Ojciec Mateusz'' 24 sezon odcinek 308 w TVP1 w czwartek, 15.10.2020, o godz. 20.55. "Ojciec Mateusz" odc. 308 "Internetowi narzeczeni". Opis, streszczenie: Ksiądz Jacek (Piotr Kozłowski), pomocnik biskupa, rozpoczyna realizację internetowych filmików z naukami przedmałżeńskimi dla dojrzałych narzeczonych. Występują w nich Jola (Monika Krzywkowska) i Przemek (Mirosław Baka). Pewnego dnia przyszły pan młody nie pojawia się na nagraniu. Wychodzi na jaw, że para boryka się z wieloma problemami, które próbuje ukryć przed kapłanem.

Okazuje się m.in., że między Jolą a dorosłym synem jej ukochanego Pawłem (Stanisław Cywka) panują napięte relacje. Ponieważ po Przemku ginie ślad, sprawę przejmuje policja. Niestety, śledztwo przynosi więcej pytań niż odpowiedzi.

Światełko w tunelu pojawia się, kiedy ksiądz Jacek przypadkowo nagrywa filmik, który jak się okazuje zawiera istotne informacje. Nikt się nie spodziewa, że pod zwykłą kłótnią narzeczonych kryje się międzynarodowa afera. Chodzi nie tylko o wielkie pieniądze, ale i ludzkie życie.